2733
2734
عنوان

بخاطر اینکه شوهرم مغرور نشه گند زدم

1215 بازدید | 67 پست

به شوهرم گفت قدت تو پسرا کوتاهه😑ناراحت شد گفت بخدا قدم خوبه اخم کرد.. ۱۸۵ قدش گفتم آره متوسط رو به بالاست اما دوستم ۱۵۰ هست شوهرش ۱۹۰ هست من ۱۶۴ شوهرم باید ۱۹۵ میبود  امروز صبح همچنان ناراحت بود ( روز قبلش گفت کاش قدت یکم بلند تر بود  البته خودم کاملااااا راضیم۱۶۴  ) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم میدونی میانگین قد مرد های ایرانی 175 ایناس؟ 😁بنده خدا کوتاه نیست

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2731

قد شوهرت خوبه دیگه چیکارش داشتی

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
2738

ابن بایدها رو از کجا درمیارین؟.؟؟؟  وقتی خوبین باهم دیگه این ادا اصولا چیه خدایی... مگه از کارخانه گرفتی ک درست متر نکردن ...بهت برنخوره شوهرت ۱۸۵  خانمش باید ۱۷۰ باشه

2706