2410
2553
شوهر منم اوضاعش خوبه من دو ماه یه بار میرم سفر ‌و تو هر سفر یه کوه لباس و کفش و این چیزا می‌خرم ...

چقدر عقده مسافرت داری با اینکه دو ماه یبارم میری. تو ازاون زنای که اگه یه ماه شوهرت دستش خالی باشه مسافرت نبرتت خشکتش و پاره میکنی.تو تولد 20 تومن هزینه میکنی بعد داری خودتو میکشی که چرا زنای دیگه از شوهرشون یه کادوی 200 هزاری شایدم کمتر میخوان. 

(من اگر نیکم وگر بد، تو برو خود را باش) 

همین که واسه مادرش هیچی نخرید 

برام صد تا کادو بود😂😂😂        

بدجنسم نیستم

سلام‌.هیچ وقت منتظر فرداو خوشبختی نباش.تو سخترین روزایه زندگیم یه چیزیو یاد گرفتم زندگی دلخوشی هایه کوچیک.من از یه قطره بارون که بخوره به صورتم لذت میبرم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کادو بهونه اس یعنی من به یادت بودم چطوره یادشون نمیره برای ننشون بخرن برای ما یادشون میره  ...

منم ۳ سال اول ازدواج بهش هدیه فراوون میدادم اونم هیچی نمیخرید یه بار تولدم گفت هدیه چی میخوای گفتم هیچی تبریک برام کافیه و بازم هیچی نخرید و من همه ی مناسبتا سنگ تموم گذاشتم کلا اهل هدیه نیست برای مادرشم نمیخرید اما یه جایی دلم خواست واقعا منم هدیه بگیرم هدیه گرفتن حس قشنگیه اینکه یکی که دوسش داری بری بازار با سلیقه خودش برات هدیه بخره شیرینه دیگه دل و زدم به دریا گفتم لطفا توهم هدیه بخر بزار من از تو یادگاری داشته باشم تو مناسبتای مهم

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      
همین حرفارو زدین که تعداد کاربران دروغگوو زیاد شد

من خودم تو صفحه ی اول جوابشونو دادم میخاین تا شب ریپلای کنین جواب دادن یبار دوبار ۳بار دیگه آدم باید آرامش خودشو حفظ کنه و طرفو انقدر خورد نکنه خودش فهمید

2720
اتفاقا همینجا میخوام حمایت کنم از @baranjooon75   همه بهش توپیدن یه مشت عقده ای هستن اینا ک ...

منم تو تاپیکش کامنت نزاشتم اما همسرش نرمال نیست وحشی گری دراورده سر ی حرف

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      
خساست فحاش دست بزن شدید تایپکام هس اینک میگی فقط بخاطر،خساست چیزکمیم نیس فک کن برا ...

وای خواهر این اخری که زنو شریکو زندگیش نمیدونه 

واقعا حق داری

انشاله عاقبت بخیر بشی

سلام‌.هیچ وقت منتظر فرداو خوشبختی نباش.تو سخترین روزایه زندگیم یه چیزیو یاد گرفتم زندگی دلخوشی هایه کوچیک.من از یه قطره بارون که بخوره به صورتم لذت میبرم.
من خودم تو صفحه ی اول جوابشونو دادم میخاین تا شب ریپلای کنین جواب دادن یبار دوبار ۳بار دیگه آدم باید ...

معذرت که نخواست

چقدر عقده مسافرت داری با اینکه دو ماه یبارم میری. تو ازاون زنای که اگه یه ماه شوهرت دستش خالی باشه م ...

نگاهی به تایپکای قبلیشون بنداز

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2714
من خودم تو صفحه ی اول جوابشونو دادم میخاین تا شب ریپلای کنین جواب دادن یبار دوبار ۳بار دیگه آدم باید ...

تا جایی که اعتراف کنه بگه دروغ گفتم😅 دیگه نتبیح بشه دفعه بعد پست تاپیک دروغ نزنه

بار اولشم نیست

خیلی کار مادر همسرت زشت بوده ولی در کل مردا خیلی نمیدونن این چیزا رو منم اولین نامزدیمه خودم برا ما ...

12 سال اول زندگیمون همین بود در حالیکه میدونه عاشق کادو . سوپرایزم

اصلا هم نه به کسی میگم نه تو اینستا و..میزارم چون صفحات مجازیم کاری هست 

ولی اصلا و ابدا

تازه امسال برای اولین بار برام کادو گرفته بود بدون اینکه بدونم 

برای مادرش سالی 4 دست ست لباس میگیره هر سری 300 تا 500

تازه مادرش همیشه ناراحت میشه نکنه من برای مادرم کادو بگیرم ببرم 

درحالیکه خودم کارمندم 

بحث پول و ...نیست 

خودم اونقدری دارم هر ماه یه تیکه طلا برا خودم بگیرم دوست دارم اون بگیره برام و ...

من دو سری کادو گرفتم  وسوپرایزش کردم 

اون نه 

چه وحشی‌گری؟ 

همینکه با گلدون زده ب سر و دستش کار ادم بالغه؟

خیلی تحقیر میکنی دیگه چن بار جواب دادی رضایت بده 

معذرت نخواست ازمون

منم تحقیر نکردم حرفای خودش بود 

2706