2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونو برای رد گم کنی زدم که تو نی نی سایت شناخته نشم  چند تا تاپیک برای رد گم کنی زدن جرمه آیا ...

چ بهانه ی جالبی همه تاپیکات رد گم کنیه‌؟ نکنه دختر رئیس جمهوری انقدر پی پیدا کردنت تو نی نی سایتن 

تاپیک کتک خوردنو حسادت به جاری و اینهمه تاپیک برای پولدارها هم رد گم کنیه‌؟

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      
اینم تاپیکشم هست راجب برادر شوهر وجاریش🥴

طلبکاره کلا

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728
دقیقا آدم یاد زنهای قدیم میفته که پسری بودن یه خاله ذاشت مامانم در هر صورت طرفدار مردها و پسرها بود ...

حقشون هست کتک میخورن 🤣من خودم شوهرم کادو نداد گل گرفت ولی هیچوقت نمیام بگم کادو نمیخوام چون میخوام و غلط زیادی کرده که نگرفته به موقعه اش جبران میکنم انقدر شوهر ذلیل نباشید خانمای مردپرست

گناه من سادگی بود .
گلم ایشون یه حرف زدن چند بار جوابشونو دادی دیگه ول کن شماهم  

الان این وسط مشکل شما منم ؟خب پستای منو نخون

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      
کادو بهونه اس یعنی من به یادت بودم چطوره یادشون نمیره برای ننشون بخرن برای ما یادشون میره  ...

خیلی کار مادر همسرت زشت بوده ولی در کل مردا خیلی نمیدونن این چیزا رو

منم اولین نامزدیمه خودم برا مادرم و مادر همسرم از طرف جفتمون گل فرستادم ولی نامزدم اصلا نمیدونست میتونه مثلا به من تبریک هم بگه 😁 یعنی واقعا نمیدونست

بعد بهش گفتم که مامانم بهم تبریک گفت انگار روشن شد تازه 😁

دقیقا منم دوس ندارم برام کادو بگیره 

چون پول حروم کردنه

کمتر مردی میتونه یه چیز مناسب خانمش انتخاب کنه

همین که موقع سختی هواتو داشته باشه به صد تا کادو میرزه

سلام‌.هیچ وقت منتظر فرداو خوشبختی نباش.تو سخترین روزایه زندگیم یه چیزیو یاد گرفتم زندگی دلخوشی هایه کوچیک.من از یه قطره بارون که بخوره به صورتم لذت میبرم.

اتفاقا همینجا میخوام حمایت کنم از @baranjooon75  

همه بهش توپیدن یه مشت عقده ای هستن اینا که میخوان طرفو تا حد مرگ آزار بدن که همه با هم بد باهات صحبت کردن و عقده های خودشونو خالی کردن میدونم به چیز خوردنت انداختن اما میخوام بهت بگم مگه اینا کین که به خاطر بچه های نی نی سایت به چیز خوردن افتادی؟ حتی باعث شد فکر کنی مقصری؟ 

والا خودشون جای تو بودن میدیدن شوهرشون واسه باخاجه هم کادو گرفته واسه خاله و خان باجی اما به خودشون فقط یه گل داده شوهره رو جر میدادن 

تو هم حق داشتی یه طورایی اما تو هم کادو تو مناسبت ها واسه شوهرت بگیر که دهنش بسته بشه ما هم از پدرمون پول میگریم طوری نیست. 

و متاسفم واسه بچه های سایت که یه نفرو تا این حد آزار میدن یکی دو تا بهش انتقاد کردین بسه دیگه نه این که همه بریزن سر‌ش

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
2706