2703
2553

اینا همونایین که تو سن شونزده هفده سالگی به عشق النگوی پهن و  لباس عروس و کفش پاشنه بلند و لوازم آرایش شوهر میکنن

اپن پسر بدبخت اگه یه بار براشون کادو نخره سریع زبون میان و خشتک پسره رو پرچم میکنن که آی هواااااارررررر من کادو میخوام باااااایییید برای من کادو میخریدی 

دفعه بعد اگه تکرار بشه من طلاق میگیرممممممم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂😂😂

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2720

ربطی،نداره اونیم ک پول داره نخره چرا نخره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شوهر من خیلی پولدار ولی خسیس بود  خب خرجم نمیکرد

و این مسئله تو مناسبتا بیشترررررر رنجم میداد

الانم داربم جدامیشیم

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......
2714
کادو هم که گرفتن سریع تو اینستاگرام استوری میکنن و از طریق اینستا از آخاییشون تشکر میکنن 

من گل هایی که شوهرم میخره همیشه استوری میکنم ازین مسائلم نداریم واسه روز زنم یه سبد گل اورد خونه مامانم کلی ذوق زدم😍😁

۱۵ سالکی متاهل شدم ن ب عشق النگوی پهن ن هیچ چیز دیگه هرچی بخوام خانوادم برام میخرن نصف کادوهایی که به همسرم دادمو بهم نداده چون پول نداره شماهم حد خودتو بدون و مردمو قضاوت نکن خانوم نمیدونم از دیشب پاچه پاره های حمایت از مردان چرا ریختن تو سایت و با لحن زننده ای که نشان دهنده تربیتشونه خودشونو برای زندگی بقیه  کشتن یه گل گاوزبون بخور بعد تاپیک بزن

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      

دیگه شما هم خیلی افراطی نظر دادی اسی😐

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
2706