2737
2734

من ۲۵روزه سز شدم

جای بخیه سفته از داخل عین‌ آجر

شکمم نزدیک بخیه سره

شکمم یکم‌انگاری سفته و‌توده ای هست

بگید اینا طبیعیع؟ میره یا میمونه

شلی شکم میمونه یا میره

و اخر لعنت به سزاربن

دلت میاد لعنت میگی 😁😁

درد داری؟ شیاف یا پمپ درد مگه نداری؟

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا لعنت؟؟

من نمیدونم طبیعی انتخاب کنم یا سزارین😢😢😢

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
2731

آدما متفاوتن

مثلا دوستم ۸ ساله سر و بی حسه

من از چهارماهگی درست شد

بقیه اش هم با ورزش درست میشه 

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2738

معمولا شکم بعد از سزارین همین طوری سر می‌مونه.

جای عمل من هم سفت هست بعد از ۳ سال.

و هنوز شکمم سر هست یه کم.

البته کم شد ولی کامل خوب نشد.

ولی باز خدا رو شکر من درد طبیعی کشیدم بعد سزارین شدم

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب     باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور

من خیلی سعی کردم طبیعی باشه زایمانم. اما متاسفانه نشد.

بعدش چقدر بلاها سرم اومد. گردنم فلج شده بود. نمیتونستم پا شم تا دو هفته. 

بخشی از جای بخیه‌م هنوز بی‌حسه. دخترم هفت سالشه. اما بقیه‌ی چیزها کاملا درست شد. شلی شکم رفت چون دراز نشست میکردم. اصلا هم الان شکم ندارم.

من بعد از زایمان کمربند لاغری هم میبستم البته

بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟
2706