2733
2734

نوزاد من الان دوماهشه رفلاکس با رعایت من خیلی بهتر شده ولی میگن سه چهار ماهگی اوجش هست  بتر میشه شیر نمیخوره خیلی نگرانم واقعا اینجوره؟ 

نه بابا داروهاشو بده خوب میشه پسر من ۳ماهگی خوب شد و دیگه تموم . دخترمم الانم تقریبا ۲ماهشه دکترش گفت تا ماه دیگه کامل خوب میشه کمتر شده رفلاکسش

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا چه داروی بهش میدادین؟ مال من رفلاکس پنهان داره

کپسول امپرازول

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2731

ریفلاکس پسر من که تا سه ماهگی  خوب شد حیف اسم داروشو یادم نیست اونو دادم خوب شد وای چقد بالا میاورد دلم خیلی میسوزه به بچه های ریفلاکسی راستی من شیر خشک ببلاک ای آر میگرفتم براش خیلی تاثیر گذاشت

♣️♣️درسته کینه خوب نیست ولی زشته یه بدیهای بدون جواب بمونه♣️♣️
 واقعا چه داروی بهش میدادین؟ مال من رفلاکس پنهان داره

نه عزیزم بهتر میشه.

دکتر دخترم که فوق‌تخصص کودکان بود و هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی، هیچ دارویی به دخترم نمیداد.

فقط میگفت روی شکم بخوابونش تا خوب شه. میگفت دارو رو فقط برای راضی کردن مادرا پزشکا میدن. دارو نداره.

تشک تخت رو هم به اندازه‌ی یک آخر باید بالاتر می‍اوردم که سر دخترم بالاتر باشه. چون روی شکم خوابیدن ممکنه برای نوزادی که رفلاکس داره باعث خفگی شه. با شیبدار کردن تشک، این خطر رفع میشه.

بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟