2410
2716
عنوان

نبرد تن به تن بر سر کادو روز زن

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 37 پست
الان چند روزِ همه پر بازدیدا دعواهای روز زنه

پس چی زن نگو بلا بوگو😏😎😆😂

❤🙏🏻🙏🙏لطفا برای مامان شدنم صلوات بفرستین❤🙏🙏     🌱💙🌱گذشته هایت را ببخش زیرا آنان مثل کفش های کودکی ات  نه تنها کوچیک شده اند  بلکه تو را از برداشتن گام های بزرگ باز میدارند 🌱💙🌱قوی بودن انتخاب من نیست سبک زندگیمه😐💪      دختر زمستانی شاد و پر انرژی 😐💃💃💃                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی حق دارن .. زنای ایرانی اینقدر به خودشون میرسن هزار جور آرایش و خودارایی میکنن کلی کار تو خونه انجام میدن یعنی لیاقت یه کادو تو یکسال رو ندارن؟!!! توقع زیادی نیست کاملا عادی و نرماله

عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد🦋🌱
الان چند روزِ همه پر بازدیدا دعواهای روز زنه

من باور نمیکنم این تاپیکهای دعوا رو بخاطر کادو ،آخه مگه میشه.

بیشتر بخاطر جو اینجا و برای پربازدید شدن این تاپیکها رو میزنن.

من خودم اگه کادو نگیرم اصلا ناراحت نمیشم ولی اگه بگیرم خوشحال میشم.

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
2456
من باور نمیکنم این تاپیکهای دعوا رو بخاطر کادو ،آخه مگه میشه. بیشتر بخاطر جو اینجا و برای پربازدید ...

نه بابا عقده و چشم و هم چشمی باعث میشه این اتفاقا بیوفته

یکی نوشته خانوای نی نی سایت زندگیمو خراب کردن گفتن به شوهرت بگو چرا برات کادو نخریده😑حالا بدبخت گل ...

دروغه.

مگه خودش عقل نداشته که حرفهای اینجا رو باور کنه

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
2714
از پول خود شوهره حتما😂😂

اره من دختر خالم چه ریخت و پاشی برای تولد شوهرش کرد از پولای شوهرش اونم خوشحال و خشنود دو تا النگو طلا برای جبران گرفت 😏😌😗

❤🙏🏻🙏🙏لطفا برای مامان شدنم صلوات بفرستین❤🙏🙏     🌱💙🌱گذشته هایت را ببخش زیرا آنان مثل کفش های کودکی ات  نه تنها کوچیک شده اند  بلکه تو را از برداشتن گام های بزرگ باز میدارند 🌱💙🌱قوی بودن انتخاب من نیست سبک زندگیمه😐💪      دختر زمستانی شاد و پر انرژی 😐💃💃💃                                       
ولی حق دارن .. زنای ایرانی اینقدر به خودشون میرسن هزار جور آرایش و خودارایی میکنن کلی کار تو خونه ان ...

وقتی دست طرف تنگه و یا به تازگی برات کادو گرفته یا طول سال هروقت بخوای برات خرید میکنه بله توقع زیادیه

شانس دارن مردم خواااهر😂

اره واقعا 😂😂😂منم حسود نیستم اصلا 

منکه اصلا تو تاپیک نمیرم 

😑

🇵🇸السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
2706