2204
عنوان

نبرد تن به تن بر سر کادو روز زن

603 بازدید | 37 پست

چه خبره تو این سایت دعوا و فحش به خانواده و مادر و خواهر و خودزنی و گریه و طلاق و کتک کاری به خاطر کادو روز زن😐😐😐😐😐 لامصبا مگه شما روز مرد چی میخرین که انقددددد پر توقعید

اصلا توقع به درک

خاطره این جنجال ها تا ابد تو ذهن آدم میمونه هر سال اون مناسبتو زهر می‌کنه

خدایی کادویی که با کولی بازی به دست بیاد ارزش داره؟ 

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست.چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈 جان من است او⁦؛ خداوندگار عشق و عرفان، ⁩مولانای جان⁦♥️⁩مردی که بی‌بال پرواز کرد🦋 دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⁦🚫    🌻💛✨به امید روزی که بهتون بگم:خیلی سخت بود ولی تونستم

😂😂😂اره لعنتی بعد چند روز تیر و ترکاش هست تو سایت روز زن یا روز جنگ😐😆

❤🙏🏻🙏🙏لطفا برای مامان شدنم صلوات بفرستین❤🙏🙏     🌱💙🌱گذشته هایت را ببخش زیرا آنان مثل کفش های کودکی ات  نه تنها کوچیک شده اند  بلکه تو را از برداشتن گام های بزرگ باز میدارند 🌱💙🌱قوی بودن انتخاب من نیست سبک زندگیمه😐💪      دختر زمستانی شاد و پر انرژی 😐💃💃💃                                       

تازه توی کانال خبری یه عکس دیدم

خانمه چون کادوی مادرشوهرش گرونتر از کادوی مادر خودش بود معلوم نیست چه طوری اقاهه رو زده بود دستش کلی بخیه خورده بود..... 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره ❤️🌈🎆 آخرین سنگر سکوته.. خیلی حرفا گفتنی نیست🙄🙂
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

😂😂😂😂

خدای دوست داشتنی من 😘لطفا بهم یه گل دختر سالم و صالح بده 😍که پسرم هم یه خواهر مهربون داشته باشه👨‍👩‍👧‍👦 لطفا خوشکلم باشه😊 راستی خداجونم دوست دارم قربونت بشم کاش میشد واقعنی بغلت کنم 🤗😘😍شکرررت مهربانم  به خودت قسم دوست دارم 💝

کفش پاشنه طلا

ساعت و دکمه سر استین طلا عقیق

شایدم کمربند با سگک طلا و یه چرم عالی 

نمیدونم دقیقا چی بگیرم😌😌

پست کهنه رو جان عزیزت لایک نکن حالا من یه چرتی گفتم 😐😐...「به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...☁️✨」گاهی خدا آنقدر صدایت را دوست داردکه سکوت می‌کند تا تو بارها بگویی:« خدای من...! »🌱 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
2050
تازه توی کانال خبری یه عکس دیدم خانمه چون کادوی مادرشوهرش گرونتر از کادوی مادر خودش بود معلوم نیست ...

😮😮😬

❤🙏🏻🙏🙏لطفا برای مامان شدنم صلوات بفرستین❤🙏🙏     🌱💙🌱گذشته هایت را ببخش زیرا آنان مثل کفش های کودکی ات  نه تنها کوچیک شده اند  بلکه تو را از برداشتن گام های بزرگ باز میدارند 🌱💙🌱قوی بودن انتخاب من نیست سبک زندگیمه😐💪      دختر زمستانی شاد و پر انرژی 😐💃💃💃                                       

ربطی نداره 

غالب این ادمها عزت نفش ندارند و توی خونه پدر یاد نگرفته اند نباید چیزی رو گدایی کرد

دوست خوب من، یه لطفی بکن. "منو تگ نکن" من اینجا میام برای گذراندن وقتم و گاهی کلافه میشم که وقتم رو صرف حل کردن مشکلات عادی و ساده دختران نوجوان کنم. باور کن این مشکلات رو با یه گوگل هم میتونی خیلی خوب حل کنی. اهل چالش هم نیستم. نظر خاصی هم راجع به هیچی ندارم.   چیزی رو بلد باشم خودم میام تاپیک. ممنونم
الان چند روزِ همه پر بازدیدا دعواهای روز زنه

پس چی زن نگو بلا بوگو😏😎😆😂

ولی حق دارن .. زنای ایرانی اینقدر به خودشون میرسن هزار جور آرایش و خودارایی میکنن کلی کار تو خونه انجام میدن یعنی لیاقت یه کادو تو یکسال رو ندارن؟!!! توقع زیادی نیست کاملا عادی و نرماله

عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد🦋🌱
الان چند روزِ همه پر بازدیدا دعواهای روز زنه

من باور نمیکنم این تاپیکهای دعوا رو بخاطر کادو ،آخه مگه میشه.

بیشتر بخاطر جو اینجا و برای پربازدید شدن این تاپیکها رو میزنن.

من خودم اگه کادو نگیرم اصلا ناراحت نمیشم ولی اگه بگیرم خوشحال میشم.

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
2051