2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درد زیاد داشتی موقع زایمان؟ تونستی مدیریت کنی؟ سزارین خوبه یا طبیعی؟

سوال این روزهای من😥😥

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
2728

موقع زایمان بهت ورزش میدن و دائم نوع تنفس رو یادآوری میکنن. اونهایی که از قبل کلاس رفتن، وسط اونهمه درد، گیج نمیزنن و اعصاب پزشک و ماما رو خرد نمیکنن  

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
درد زیاد داشتی موقع زایمان؟ تونستی مدیریت کنی؟ سزارین خوبه یا طبیعی؟

تکنیک های تنفسی که بهم گفته بود خیلی کمکم کرد

من تجربه سزارین ندارم ولی خب برای طبیعی باید آستانه تحمل دردت بالا باشه

ولی خب یکی یزارین براش خوبه یکی طبیعی

موقع زایمان بهت ورزش میدن و دائم نوع تنفس رو یادآوری میکنن. اونهایی که از قبل کلاس رفتن، وسط اونهمه درد، گیج نمیزنن و اعصاب پزشک و ماما رو خرد نمیکنن  

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
تکنیک های تنفسی که بهم گفته بود خیلی کمکم کرد من تجربه سزارین ندارم ولی خب برای طبیعی باید آستانه ت ...

ببخشید میپرسم.

اینکه میگن بعدش افتادگی رحم و گشادی اون ناحیه پیدا میشه حقیقته؟؟؟

بخیه هاتون چقدر بعدش خوب شد؟؟

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
ببخشید میپرسم. اینکه میگن بعدش افتادگی رحم و گشادی اون ناحیه پیدا میشه حقیقته؟؟؟ بخیه هاتون چقدر ب ...

افتادگی رحم و گشادی رو نه ندارم

ولی من بخیه هام خیلی اذیتم کرد چون خودم مراعات نکردم و دو تا بخیه هام باز شد و پدرمو درآورد

ولی بخیه هام یک ماهه خوب شدن کامل

فقط اون دوتایی که بازن رو باید برم برای ترمیم