2737
2734
عنوان

برای شوهرم ناراحتم😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1080 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا  حتی خودمونم درک نمیکنیم خودمون رو 😑

اگر یه آرایشگر گند بزنه تو موهامون دیگه پیشش نمیریم

اما یکی گند بزنه تو اعتماد به نفسمون شخصیتمون و عزت نفسمون بازم دلمون میسوزه و دوسش داریم 

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2731

اولشه عزیزم،همسرمنم روزای اول همینطور بود خودشو مظلوم نشون می داد.دلم سوخت اجازه دادم گوشی بگیره دوباره همون غلطو میکرد.خواهشا دلت فقططط برای خودت بسوزه

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
2738
با گوشیش چطور خیانت میکرد؟ لابد ی حکمتی داشته

من به چشم خودم دیدم که یه نفر چطور داشت با گوشیش غرق گناه می شد 

گوشیش ویروسی شد همه چیزش پاک شد فلش خورد 😇

بعضی چیزا نشونه و کمک حال هست واسه فراموشی و پاک شدن از گناه 

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚
الهی من برای تو بمیرم که انقدر با محبتی  نکن این همه محبت این بلا رو سرت اورده دلت نسوزه برای ...

قربونت برم ..چه کاری از دستم برمیاد؟وقتی بعد از خیانتا و چتاش باهاش سازش کردم دیگه درگیر زندگی شدیم دوباره ...گوشیش بشکنه و بخواد بخره به هردومون فشار میاد سوای اون کاراش ...

من عقلم به جایی نمیرسه 

یکی خیانت میکنه دوباره خودش مظلوم میشه که در عین کینه و عصبانیت باید بگم گناه داره ...خدا یه راهی جلوی پای من بزاره.

2706