2204

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

جمشید😀😀😃

چ کردم باخودم...‌‌..ک مرگو زندگی،،،برام فرقی نداره....               (منی رو ک هرشبمو تو قبرستون میگذرونمو،،از چیزی نترسونین)      بامن کَل کَل نکنین..عصاب ندارم..گاهی سکوت بیش از حدم نشانه رضا نیست..عصابم اتصالی کنه چیزای خوبی در انتظارتون نخواهد بود..متاسفانه یخورده استانه صبرو تحملم بالاست .. فکر نکن چون سکوت میکنم بلد نیستم جوابتو بدم...ن اونلحضه دارم نگات میکنم ببینم تاکی ادامه میدی ..پس دوست عزیزی ک اصلا نمیشناسمت از این بالا بودن صبروتحملم سواستفاده نکن..ازما گفتن ازشما نَشنُفتَن....مخصوصا تو این روزایی ک حتی حوصله خودمم ندارم..اجازه بدین احترام بین کاربران سایت حفظ شِ....

۱۲

همش به هم ریخته اس !!!موهام..اتاقم..اعصابم..زندگیم....فکــرم..فکرم...فکرم  ..........  به امید روزی که در سه کلمه خلاصه بشم ؛      کصافط میلیاردر شده    خب چیکارکنم؟ میخواستی نخونی   هی ریپ میزنین کور شدم کور شدم😒             چرا امضات کمرنگه؟ چرا اینطوریه؟                             هنوزم داری میخونی؟؟                                      کنجکاو لعنتی   😂     یه بار یکی برگشت گفت چشامو سر امضات از دست دادم    /   من راضی نیستم والا به خودتون اسیب نزنید //  میخوای دیگه ادامه نده اره ؟        جدیدا هم یکی ریپلای کرد گفت اگه کورشم کرم از خودمه هربار میبینمت امضاتو تا ته میخونم 😂😐💔  در پاسخ ب بعضی عزیزان:::»»میدونم که خوب نیست،،من خودم از وقتی بهم گفتن گربه ها سوسیس میشن دیگه پیتزامخلوط نخوردم😬 و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم  . اینجا قابلیت تغییر نام نیست وگرنه به رست بیف تغییر میدادم😂😐 به خدااا که تغییرمیدادم. نامه ای ب فرزندم»»» تا وقتی ایرانم کنسلی😂😐
2050

بزار 

خوشبختی شاید تو صفحه بعد باشه                                                                                      نبند کتابو؟!😉🙃×"درخواست دوستی ممنوع"×         https://abzarek.ir/service-p/msg/604993

جم شدیم تا پخش نشدیم بزار

مشکلات تو زندگی من مثل دستمال کاغذی تا یکی وبرمیدارم بعدی میاد بیرون نمیدونم چرا تو لحظات شادیم عقربه های ساعت تندتر حرکت میکنن کار من ازشنبه شروع کردن گذشته باید بمیرم بعد بیام ازاول شروع کنم  من اینقدر رو جزییات زندگیم دقیق نیستم که بعضی ها مثل اشعه ایکس زوم کردن رو استخون بندی زندگیم  

۲۹؟

همش به هم ریخته اس !!!موهام..اتاقم..اعصابم..زندگیم....فکــرم..فکرم...فکرم  ..........  به امید روزی که در سه کلمه خلاصه بشم ؛      کصافط میلیاردر شده    خب چیکارکنم؟ میخواستی نخونی   هی ریپ میزنین کور شدم کور شدم😒             چرا امضات کمرنگه؟ چرا اینطوریه؟                             هنوزم داری میخونی؟؟                                      کنجکاو لعنتی   😂     یه بار یکی برگشت گفت چشامو سر امضات از دست دادم    /   من راضی نیستم والا به خودتون اسیب نزنید //  میخوای دیگه ادامه نده اره ؟        جدیدا هم یکی ریپلای کرد گفت اگه کورشم کرم از خودمه هربار میبینمت امضاتو تا ته میخونم 😂😐💔  در پاسخ ب بعضی عزیزان:::»»میدونم که خوب نیست،،من خودم از وقتی بهم گفتن گربه ها سوسیس میشن دیگه پیتزامخلوط نخوردم😬 و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم  . اینجا قابلیت تغییر نام نیست وگرنه به رست بیف تغییر میدادم😂😐 به خدااا که تغییرمیدادم. نامه ای ب فرزندم»»» تا وقتی ایرانم کنسلی😂😐
2292