2737
2739

بهم بگید چکار کنم ...    

من چند روز پیش جدا شدم . 

بهم گفت ممنونم که این همه واسه رابطمون جنگیدی . دلم خیلی برات تنگ میشه ولی زندگیم شرایط خوبی نداره . باید برم درستش کنم تو رو درگیرش نکنم .

ولی من میخواستم کنارش باشم .

بعد از تقریبا 3 سال ، فقط تونستم بهش بگم باشه عزیزم به نظرت احترام میزارم .

ناراحتم که چرا تلاش نکردم واسه موندنش   حالم خوب نیست 

از یه طرف مسئله ی کارم مشخص نیست . 

از یه طرف درسم دیگه داره حالمو بهم میزنه...هرچی تلاش میکنم آخر اونی نمیشه که میخوام

رابطه ی پدر و مادرم باهم خوب نیست 

یه خواهر کوچیک تر دارم که باید هواشو داشته باشم 

من باید چکار کنم ؟

دلم میخواد دیگه زندگی همین جا STOP بشه واسه همیشه 

کاری ب تو ندارم اسی ک فک نکنی نصیحت میکنم ولی الان ک دارم ب زندگی خودم نگاه می‌کنم می‌بینم چ جاهایی از زندگیم میخواستم شبم صبح نشه و شد گذشت و گذشت الان که توجه میکنم میبینم قطعا خدا صبر و تحملش هم بهم داده ک کنار اومدم روزا همه میگذره خوب بد سخت آسان ...

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دیگه فراموشش کن

اگه قرار بود درست بشه به اینجا نمیکشید

بهتره دنبال اهدافت باشی

کار کن خودتو سرگرم کن و سعی کن دم پر پدر و مادرت نشی تا حرمتا حفظ بشه

انشالا خدا کمکت کنه خدا بزرگه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
من متوجه نشدم طلاق گرفتین یا از دوست پسرت جداشدی؟ 

قرار بود ازدواج کنیم . خانواده هامون میدونستن ولی اون شرایط مالی خوبی نداشت . کار میکردیم که بتونیم بهتر زندگیمون رو شروع کنیم . که نشد ....

2738
کاری ب تو ندارم اسی ک فک نکنی نصیحت میکنم ولی الان ک دارم ب زندگی خودم نگاه می‌کنم می‌بینم چ جاهایی ...

منم بچگی زندگی راحتی نداشتم . کلی پایین و بالا تو زندگیم بود

نمیدونم الان حساس شدم و دارم خودمو لوس میکنم یا واقعا مشکلم بزرگه و باید به خودم فرصت بدم 

نمیدونم اصلا چکارکنم 

عزیزم دلتنگی دلیل خوبی برای تکرار ی رابطه اشتباه نیس🌹موقعیتت سخته از لحاظ روحی بهم ریخته ای ولی جای تقلا کردن بهتره ب خودت فرصت بدی و خودتو بازیابی کنی!

اینو بدون افراد زیادی قراره ب زندگیت بیان و برن از سر ناچاری انتخاب نکن گاهی اجازه بده جای عشق تو زندگیت خالی بشه تا بالاخره خودش بیاد..

شکر کن صادقانه پیش رفتید و نشده، ی کتابو هرچقدم بخونی داستانش عوض نمیشه یخچال خالی رو هرچقد باز کنی ببندی بازم توش خالیه پس هرچقد بیهوده کش بدی بیشتر اسیب میخوری🌹مراقب روح و احساست باش باور کن لیاقت بهترینارو داری

2706