2410
2553
عنوان

تجربه استرس بسیار شدید..

285 بازدید | 16 پست

چطوری هودمو در مان کنم❤️❤️

خیلی استرس و اصطراب دارم از همه چی می ترسم.. 

شبا هم‌ با جیغ از خواب میپرم.. 

کاببوووس میبینم.... 

خیلی حالم بده.... سرم درد می کنه یه دقیقه هم ارامش ندارم... 

راهکار

هرکسی هر سوالی تو هر زمینه ای داره درسی، پزشکی، کرونا، مذهبی، حقوقی قضایی، موبایل کامپیوتر و... بیاد ...

اینو قبلا فرستادی که باید یه نفر دیگه رو عضو کنمی وگر نه نمیشه سوال پرسید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والا تجربه ندارم. ولی باید بری دکتر تا با رفتار درمانی یا قرص خوب شی

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2456
باید بری دکتر دارو ضد اضطراب برات شروع بشه تا قبل دکتر رفتن عرق بهار نارنج و دم نوش اسطوخودوس و سنبل ...

دارو های ضد اطراب چه دارویی هستن 

2 تا دارو یخورم هبچ فایده نداره

2714
دارو های ضد اطراب چه دارویی هستن  2 تا دارو یخورم هبچ فایده نداره

باید روانپزشک باتجربه ببیند  نه اینکه خودتون برید بخرید  از کلردیازپوکسلید الپرازولام کلونازپام ضد اضطراب هستند تا دوکسپین  و کوئتیاپین بعضی داروهای دیگه که ضد سایکوز و ضد اضطراب هستندمثل تریفلوپرازین  و بر حسب شدت ببماری دکتر براتون تصمیم میگیره  چون بعضی داروهای ضد افسردگی خودشون باعث اضطراب میشن و تجویز اشتباهی خودش عوارض جدید براتون ایجاد میکنه 

باید روانپزشک باتجربه ببیند  نه اینکه خودتون برید بخرید  از کلردیازپوکسلید الپرازولام کلون ...

والا عزیزم به من باز جذب کمنده سرتونین دادن.... اسنترا و اس سیتالو پرام.. 

می گم شما روانپزشک هستدی؟ 

والا عزیزم به من باز جذب کمنده سرتونین دادن.... اسنترا و اس سیتالو پرام..  می گم شما روانپزشک ...

نه نیستم. اسنترا و سیتالوپرام ضد افسردگی هستن اما خصوصا توی دو هفته اول باعث اضطراب میشن اما به مرور این عارضه کمتر میشه .شاید اصلا مشکل شما اضطراب باشه نه افسردگی برای همین بهتر نشدین یا اصلا این مدل دارو به شما نمیشازه  

نه نیستم. اسنترا و سیتالوپرام ضد افسردگی هستن اما خصوصا توی دو هفته اول باعث اضطراب میشن اما به مرور ...

من اصلا افیردگی ندارم فقظ استراب شدید دارم از همه چیبیی می ترسممممم 

2706