2726
عنوان

یبوست😓😓

170 بازدید | 9 پست

خیلی وقته یبوست دارم دچار شقاق و بواسیر شدم از دیشب شروع به دستشویی رفتن کردم ولی همش حس میکنم تخلیه نمیشم باز بهم فشار میاد و واقعا دستشویی هم دارم اما از درد نمیتونم نمیدونم چرااینجور شدم روده هام تخلیه نمیشه انگار

به خداحافظی تلخ تو سوگند نشد،،که تو رفتی و دلم ثانیه ای بند نشد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چهارشبه ارزوی خواب دارم از درد نمیتونم همش هم حس دستشویی دارم بهم فشارمیاد کسی تجربه داشته؟؟؟؟

شربت مگنی میلک من تا خوردم راحت شدم...منم دچار شقاق شدم همش س روز بود ولی مردمو زنده شدم

شربت مگنی میلک من تا خوردم راحت شدم...منم دچار شقاق شدم همش س روز بود ولی مردمو زنده شدم

مگنی میلک مدفوع سفت شده رو هم نرم میکنه؟؟

مگنی میلک مدفوع سفت شده رو هم نرم میکنه؟؟

اره دیگه پ یبوست ینی چی؟من مدفوعم خشک شده بود برا همین شقاق گرفتم بعدش این شربتو بعد سزارین بهم داده بودن ولی نخوردم تا ی روز خیلی اذیت شدم خوردم و درجا جواب داد البته خودمم همت زور زدن کردم😂😂😂😂

اره دیگه پ یبوست ینی چی؟من مدفوعم خشک شده بود برا همین شقاق گرفتم بعدش این شربتو بعد سزارین بهم داده ...

ببین دوستم من یک هفتس یبوست داشتم از دیشب میرم دستشویی باوجود زخم و درد بازم سغی کردم دستشویی کنم ولی هنوز انگارتخلیه کامل نمیشم هرچی میرم دیتشویی پشت سرش میام بیرون مدفوع سفت میادپایین شدید بهم فشارمیاره😭😭😭این شربته واقعا جوابه؟؟؟؟ نمیدونم چکارکنم یباره تخلیه شم اصلا انگار تکون نمیخوره