2726
عنوان

فیزیکمو۴/۵ شدم

531 بازدید | 62 پست

زیبانیس؟

ب دلداری نیاز دارم🥴💔

چ زندگیه مزخرفیه 

همش استرس ناراحتی ترس 

الان میگین بچه ای هنوز دغدغه ای نداری

کاربری دو نفره ست....... چالش‌ناشناسم 🦋 https://harfeto.timefriend.net/16378372719844⚜️ 

دینی رو از ۲۰نمره ۲گرفتم زیبا نیس؟

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا زیباتر از ۴/۵ منع😂 چندمی؟

۱۲:)

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

فدای سرت بیخیال من یه زمان واسه ۱۹،۷۵ گریه میکردم مسخره ترین کار گریه واسه نمرست ولش کن شهریور هست تک ماده هست...

لایک نکن.      لا لایک.       لایک المه.     dont.like     به سه زبان گفتم باز میای لایک میکنی بشررر؟؟                                                                                           اشتیاقی که دیدار تو دارد دل من،  دل من داندو، من دانم و ،دل داندو، من💜                                            خاک من گل شود و، گل شکفد از گل من، تا ابد مهر تو بیرون نرود از دل من😍💜
2706