2733
2734

الان پربازید هارو میدیدم چخبرتونه واقعا هدیه براتون نگرفتن اصلا نباید به روشون بیارید میتونید بعدا جور دیگه نشون بدید که ناراحتید نه اینکه همون روز دعوا کنید یا از قبلش هی بگید چی برام میخری چی برام میخری 

واقعا با اینکارا فقط پایین بودن عزت نفستونو نشون میدید 

بعدشم هدیه ای که به اصرار خودتون براتون بخرن واقعا براتون ارزشمنده؟☹️☹️ 

خرس ها ، هم عسل خوارند و هم گوشتخوار 🇷🇺🇷🇺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه والا 

به شوخی گفتم بیشعور امروز روز زن هست 😂

گفت واااااای 

روزت مبارک عزیزم😆

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
2738

گلم اینجور چیزا بهانه ست،اون زندگی یه اختلاف عمیق داره که با این بهانه ها فقط سر و صدا میکنن

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

جالب اونايي هستن كه همسراي بزرگ وارشون

كتك ميزنن/خيانت ميكنند/فحش ميدن/خرجي نميدن/

بعد تاپيك زدن از شوهرم ناراحت كادو نخريده؟؟؟

گلم اين همه بالا سرت اورده توقع كادو داري؟؟ براي اونا ناراحت نيستي؟؟

..

يا اونايي كه ميدونن شوهرشىن دستش خاليه!!

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706