2726

توش چیزای کیوت و دخترونه میفروشم از اکسسوری گرفته تا هودی و... 

نمیخوام یهویی جنس بیارم از کم شروع میکنم  

مثلا بار اول هودی میارم بار دوم کیف و...

حداقل سرمایه ش چقدره؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین ب عنوان ادمی ک تالا صد تا انلاین شاپ خوب داشته بت میگماولا ک فقط یه چیزی کار کن نه ۱۰۰تا چیز باهم 

دوم اینکه سودی ک تو پوشاکیه تو هیچی نیست 

هودی مثلا بخوای بیاری حداقل ۱۵تومن باید داشته باشی 

ولی اگر بلد نیستی و تالا انلاین شاپ نراشتی اول از اکسسوری شروع کن با ۲ تومن کارت میشه یاد بگیر یکم بعد بزن کلا تو کار لباس 

2728

ی چیز ارزون بیار ک بتونی تنوع داشته باشی هودی گرون در میاد بخوای تنوع بیاری اصلا اینجوری فکر نکن ک هودی میارم میفروشم با پولش ی چیز دیگ سفارش میدم چون اصلا اینجوری نیست باید تنوع داشته باشی وگرنه ب چشم نمیای 

ببین ب عنوان ادمی ک تالا صد تا انلاین شاپ خوب داشته بت میگماولا ک فقط یه چیزی کار کن نه ۱۰۰تا چیز با ...

معمولا  چقدر طول میکشه تا جنسا فروش بره من زدم و هیچ باز خوردی نداشتم جمعش کردم فالورامم زیاد بود لوازم ارایشی

❤🙏🏻🙏🙏لطفا برای مامان شدنم صلوات بفرستین❤🙏🙏     🌱💙🌱گذشته هایت را ببخش زیرا آنان مثل کفش های کودکی ات  نه تنها کوچیک شده اند  بلکه تو را از برداشتن گام های بزرگ باز میدارند 🌱💙🌱قوی بودن انتخاب من نیست سبک زندگیمه😐💪      دختر زمستانی شاد و پر انرژی 😐💃💃💃                                       
عزیزم شما هنوز تو کار انلاین شاپید ؟ میشه بمنم کمک کنید از سختیای کاربگید از دنگ و فنگش از سودش

سلام گلم ، دیگه قیمتا سر به فلک کشیده ، من شرایط بازار تهران رفتنو نداشتم ، باید هر چند وقت به چند وقت رفت تهران قیمت مناسب پیدا کرد ، قیمت جنسامو بیشتر میکردم کسی ازم نمیخرید ، منم دیگه ادامه ندادم

نی نی سایت سایتِ عَجایِب