2733
2734

دانش اموزم و ن نیستم دلم نمیخادبخونم

فقع دوس دارم برم سریع سر یکاری جمع کنم برم از اینجا

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

اره حقوق معلمی میگیرم جایگاه اجتماعی دارم

هرکسی هر سوالی تو هر زمینه ای داره درسی، پزشکی، کرونا، مذهبی، حقوقی قضایی، موبایل کامپیوتر و... بیاد تو گروه های مشکات رایگان بپرسه  توی تلگرام هست

آیدی شم اینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قطعا 

شغل دارم 

مستقل هستم 

جایگاه اجتماعی خوبی دارم 

ازدواج بهتری داشتم 

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه
2728

اره 

چون کلی تجربه پیدا کردم چون عاشق رشتم بودم چون دیدم به خیلی چیزا تغییر کرد چون بخاطر درسم خوابگاهی شدم چند سال و باعث شد مستقل شم و قوی 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2738
دانش اموزم و ن نیستم دلم نمیخادبخونم فقع دوس دارم برم سریع سر یکاری جمع کنم برم از اینجا

بدون درس خارج باید هر پول باشی بیای اینجاها

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه

بله حتما تا دکتری و مقاطع بالاتر هم ادامه میدم

جایگاه اجتماعی، سواد، دید مثبت، حس استقلال 

اینا جنبه های مثبت درس خوندنه

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
رشتت چیه 

انسانی بودم روانشناسی

خیلی.

موفقم. شأن اجتماعیم بالاتره الان. همسرم خیلی خوشش میاد که توی رشته‌ی خودم دارم خوب کار میکنم. بهم افتخار میکنه. به چشمش زن قوی و موفقی هستم. خودمم نظرم در مورد خودم همینه 🤭 

بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟
2706