2726
عنوان

ری اکشنتون وقتی فهمیدین....

| مشاهده متن کامل بحث + 2246 بازدید | 128 پست
من کلا خیلی درگیربودم...چند موردش رو تو پستام نوشتم...مثلا نون خشک حامله میکنه...اسپرم مردی ک قبل تو ...

وای دیگه بدتر🤣

وقتی کار به دل و احساس بکشه💔...هرکسی خودش باید گلیمشو از آب بکشه🥺 
چ پیگیری🤣🤣🤣🤣🤣🤣دیگ شفاهی هم ک انحام دادی‌‌میخای چیکار🤣🤣

همیتطوری اسمش برام جالبه نمی خوام بخونم دوست داشتم اسمشو بدونم 🤣

باباش نمیزاره عکس دخملشو جایی بزارم 😑🥺                          بزارم مشخصاتشو بگم به دلم نمونه حداقل🥺😜🤭                   دخملیم چشاش درشت و خوشمل مشکی تیله ای مثل مامانش داره😍😅 مژه هاشو که نگم عجیب دل میبره 🥰 پوست سفید برفی 🤍♥ لباش خوداااا نگم غنچه ای و قرمز قرمز 😍💋 صورت گرد و توپولی دلم میخواد گاز بگیرم ولی دخمل لوس باباش گریه میکنه😑🥺                                                                           عشقولیم زود بزرگ شو که کلییییی باهم کار نکرده داریم کلی خرید داریم باهم کلی باید باهم شهربازی بریم و دیوونه بازی دربیاریم 😅 🥰 دوست دارم ولی نه بیشتر از باباییت یادت باسه هاااا😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤣🤣🤣😂😂😂حالا من یه مدتم قبلش حساس شده بودم اخه اینی که گفته بودم تا ۱۴ ۱۵ سالگیم همین تفکر رو دا ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣من وقتی فنمیدم خیلی رو معلمام کراش زده بودم..میکفتم یعنی اینم؟؟اییی چندشششش...ی مدتم با بابام سرسنگین شده بودم🤣🤣🤣🤣ب زور‌جوابشو میدادم..دلم برا مامانم میسوخت..میکفتم طفلی حتما تحت زورو فشار بابام بوده.خذاایااا🤣🤣🤣

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..
چیشد راستی..واسه استراحتت تصمیم گرفتی خونه بمونی مثه من؟؟؟

اره دیگه قرار شد خونه بمونم ببینم همسرم رو می تونم راضی کنم یه نفر بیاد پیشم 

باباش نمیزاره عکس دخملشو جایی بزارم 😑🥺                          بزارم مشخصاتشو بگم به دلم نمونه حداقل🥺😜🤭                   دخملیم چشاش درشت و خوشمل مشکی تیله ای مثل مامانش داره😍😅 مژه هاشو که نگم عجیب دل میبره 🥰 پوست سفید برفی 🤍♥ لباش خوداااا نگم غنچه ای و قرمز قرمز 😍💋 صورت گرد و توپولی دلم میخواد گاز بگیرم ولی دخمل لوس باباش گریه میکنه😑🥺                                                                           عشقولیم زود بزرگ شو که کلییییی باهم کار نکرده داریم کلی خرید داریم باهم کلی باید باهم شهربازی بریم و دیوونه بازی دربیاریم 😅 🥰 دوست دارم ولی نه بیشتر از باباییت یادت باسه هاااا😅
2728
اتفاقا خداروشکر که یادم رفت خیلی بد بود  وقتی خوندمش از استرس اینکه مامانم نفهمه دل درد و حالت ...

🤣🤣🤣 وااای خدا 🤣🤣

اره خونه خودت بهتره..انشالله جفتمون بچه هامونو سالم بگیریم بغلمون...دیک خدا خودش رحم کنه کسی رو حز خودش نداریم...

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..

اره خونه خودت بهتره..انشالله جفتمون بچه هامونو سالم بگیریم بغلمون...دیک خدا خودش رحم کنه کسی رو حز خودش نداریم

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣من وقتی فنمیدم خیلی رو معلمام کراش زده بودم..میکفتم یعنی اینم؟؟اییی چندششش ...

عاشقت شدم 🤣🤣🤣پسرم دوتا مرغ و یه خروس داره از بس ابرومون برد خروسو رد کردیم رفت همش میگفت خروسه میپره رو مرغامون دمشو اکنون میده واااایی عموشم از عمد باز ازش میپرسید پسرم ۴سالشع 

اً
خدایا خودت ما رو ببخش😂😂😂

واقعا توبه...باید از بابام لحظه مرگ حلالیت بطلبم🤣🤣

عاشقت شدم 🤣🤣🤣پسرم دوتا مرغ و یه خروس داره از بس ابرومون برد خروسو رد کردیم رفت همش میگفت خروسه می ...

واااای🤣🤣🤣🤣🤣بچه داشته شفاهی میدیده...خوب شد ردش کردی,,یهو جوجه ای چیزی تولید میشددباید توضیح میدادی از‌کجا اومده

2706