2726
عنوان

ری اکشنتون وقتی فهمیدین....

2246 بازدید | 128 پست

بچه چجوری به وجود میاد رو تعریف کنید😂 

چند سالگی فهمیدین؟ 

و عکس العمل تون چی بود؟

وقتی کار به دل و احساس بکشه💔...هرکسی خودش باید گلیمشو از آب بکشه🥺 

اول راهنمایی بودم..دوستام بهم گفتن ماجرارو😂😂واقعا نمیتونستم باور کنم تحت هیچ شرایطی نمیپذیرفتم😂😂

سعی میکنم ظاهرم نشون دهنده این باشه ک( همه چی آرومه من چقدر خوشبختم)  من ک ب جایی نرسیدم!اما اینجوری خیلیارو میسوزونم....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

۱۴ سالگی

واکنش خاصی نداشتم فقط به دانشم اضافه شد

چون از نه سالگی اسپرم و تخمکو میشناختم.فقط نمیدونستم چه جوری ترکیب میشن.وقتی فهمیدم یه حس آرامشی بود. یه بار از رو دوشم برداشته شد😂

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

الان ۱۷سالمه 

تو ۱۵ سالگی فهمیدم 

هیچی دیگه چندشم شد بعدم هرچی فکر میکنم درآینده قراره ازدواح کنم و به سر خودمم میاد نمیدونم چرا وحشت میکنم

دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد   

من ابتدایی بودم بعدش هر کس رو. میدیم تصورشون میکردم ک در حال... وای خیلی باحال بود هی میگفتم ینی این حاج اقام اینجوری ینی اونم اونجوری وقتی مامان و. بابام میرفتن ت اتاق میگم ک صد درصد اینجوری خخخخ 

از ی رمان فهمیدم بعد گفتم هرگز ازدواج نمیکنم  

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
اول راهنمایی بودم..دوستام بهم گفتن ماجرارو😂😂واقعا نمیتونستم باور کنم تحت هیچ شرایطی نمیپذیرفتم😂😂

وای منم همینطور 😂😂😂 

یادمه یه بار بابام داشت نماز می‌خواند تو دلم گفتم نیگاه کن این مرتیکه بی فرهنگو کثافت کاری می‌کنه بعدشم رکوع و سجود می‌ره واسه من 😑💔 بیحیا😑💔 

بعد یهو یادم افتاد به آخوند محلمون گفتم وایییییی عموم پشت سر چه آشغالی نماز می‌خواند😱 باید حتما بگم بهش که دیگه همچین کاری نکنه 

یهو یادم افتاد به پیامبر تا سه سال بی دین و ایمون شدم😂😂😂😂😂

از ی رمان فهمیدم بعد گفتم هرگز ازدواج نمیکنم    

منم اول از طریق رمان فهمیدم بعدم دختر داییم گفت بهم 🤣🤣🤣😝

من راهنمایی ک بودم فهمیدم همچین حرکتی میزنن دبیرستان ک رفتم فهمیدم بچه چجوری تشکیل میشه....برام عجیب ...

اصن خیلی وحشتناکه درک کردنش واسه بار اول🤣🤣🤣

2706