2204
عنوان

ری اکشنتون وقتی فهمیدین....

2145 بازدید | 128 پست

بچه چجوری به وجود میاد رو تعریف کنید😂 

چند سالگی فهمیدین؟ 

و عکس العمل تون چی بود؟

وقتی کار به دل و احساس بکشه💔...هرکسی خودش باید گلیمشو از آب بکشه🥺 

اول راهنمایی بودم..دوستام بهم گفتن ماجرارو😂😂واقعا نمیتونستم باور کنم تحت هیچ شرایطی نمیپذیرفتم😂😂

مادرم میگفت دوستداشتم تو بین خواهرو برادرات ب پدرت بگی...آقا...اخه یبارازش پرسیدم چرامن ب بابا میگم ..آقا..!      اقاجونم.. مدتیه که خیلی زیادخوابتو میبینم تقریبا هرچندشب یبار بخوابم میای..تقریبا یساله وضعم همینه..تو همه این مدت فقط یبار که منو نمیشناختی ومثه غریبه ها باهام حرف زدی...بقیه اوقات حتی نگام نمیکنی چ برسه ب اینکه بخوای باهام حرف بزنی..انگار ازم ناراحتی اینو از چهره ات میفهمم..آقاجونم میدونم اون دختری نبودم کن تو میخواستی..تواون روزای اخر باید بیشترکنارت میبودم..اما نبودم..آقاجونم ..اتفاقایی که روزای اخرافتادو شایدم منم مقصربودم..ولی بخدا قصدم نبود اونجوری بشه ..اما،..اما بالاخره دیشب بغلم کردی بعدمدت ها توبغلت کلی گریه کردمو فریاد زدم..که آقام اومده..  ولی اون هیکل ورزیده..!چقدر شکسته شده بودی چقدر پیرشده بودی..آقاجونم توروزای اخر حتی نتونستم بغلت کنمو پیشت باشم...حتی لحظه اخرم من دیر رسیدم. ..نتونستم ببینمت..نتونستم بغلت کنم..وقتی رسیدم تو دیگه نبودی..آقاجونم حتی سرخاکتم ازم گرفتن...اره شایدم من دختربدی بودم..اما....آقا..حلالم کن..چون خیلی دارم عذاب میکشم..🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

۱۴ سالگی

واکنش خاصی نداشتم فقط به دانشم اضافه شد

چون از نه سالگی اسپرم و تخمکو میشناختم.فقط نمیدونستم چه جوری ترکیب میشن.وقتی فهمیدم یه حس آرامشی بود. یه بار از رو دوشم برداشته شد😂

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست.چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈 جان من است او⁦؛ خداوندگار عشق و عرفان، ⁩مولانای جان⁦♥️⁩مردی که بی‌بال پرواز کرد🦋 دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⁦🚫    🌻💛✨به امید روزی که بهتون بگم:خیلی سخت بود ولی تونستم

الان ۱۷سالمه 

تو ۱۵ سالگی فهمیدم 

هیچی دیگه چندشم شد بعدم هرچی فکر میکنم درآینده قراره ازدواح کنم و به سر خودمم میاد نمیدونم چرا وحشت میکنم

دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد   

من ابتدایی بودم بعدش هر کس رو. میدیم تصورشون میکردم ک در حال... وای خیلی باحال بود هی میگفتم ینی این حاج اقام اینجوری ینی اونم اونجوری وقتی مامان و. بابام میرفتن ت اتاق میگم ک صد درصد اینجوری خخخخ 

2050
اول راهنمایی بودم..دوستام بهم گفتن ماجرارو😂😂واقعا نمیتونستم باور کنم تحت هیچ شرایطی نمیپذیرفتم😂😂

وای منم همینطور 😂😂😂 

یادمه یه بار بابام داشت نماز می‌خواند تو دلم گفتم نیگاه کن این مرتیکه بی فرهنگو کثافت کاری می‌کنه بعدشم رکوع و سجود می‌ره واسه من 😑💔 بیحیا😑💔 

بعد یهو یادم افتاد به آخوند محلمون گفتم وایییییی عموم پشت سر چه آشغالی نماز می‌خواند😱 باید حتما بگم بهش که دیگه همچین کاری نکنه 

یهو یادم افتاد به پیامبر تا سه سال بی دین و ایمون شدم😂😂😂😂😂

از ی رمان فهمیدم بعد گفتم هرگز ازدواج نمیکنم    

منم اول از طریق رمان فهمیدم بعدم دختر داییم گفت بهم 🤣🤣🤣😝

من راهنمایی ک بودم فهمیدم همچین حرکتی میزنن دبیرستان ک رفتم فهمیدم بچه چجوری تشکیل میشه....برام عجیب ...

اصن خیلی وحشتناکه درک کردنش واسه بار اول🤣🤣🤣

اصلا نمیتونستم باور کنم کسی که نماز میخونه اون کارو بکنه. فک میکردم گناهه😂😂😂

آره منم 🤣🤣🤣 

شاید باورت نشه اما تا یه ماه خوشم نمیومد به بابام دست بزنم حتی دستشو بگیرم🤣

وای منم همینطور 😂😂😂  یادمه یه بار بابام داشت نماز می‌خواند تو دلم گفتم نیگاه کن این مرتیکه ...

خداوکیلی اره منم همین موردارو داشتم🤣🤣🤣من با بابام خیلی رابطمون خوب بود یمدت کلا با لحن چندش اور باهاش حرف میزدم🤣🤣🤣تو دلم بهمه مردا فحش میدادم😂😂

مادرم میگفت دوستداشتم تو بین خواهرو برادرات ب پدرت بگی...آقا...اخه یبارازش پرسیدم چرامن ب بابا میگم ..آقا..!      اقاجونم.. مدتیه که خیلی زیادخوابتو میبینم تقریبا هرچندشب یبار بخوابم میای..تقریبا یساله وضعم همینه..تو همه این مدت فقط یبار که منو نمیشناختی ومثه غریبه ها باهام حرف زدی...بقیه اوقات حتی نگام نمیکنی چ برسه ب اینکه بخوای باهام حرف بزنی..انگار ازم ناراحتی اینو از چهره ات میفهمم..آقاجونم میدونم اون دختری نبودم کن تو میخواستی..تواون روزای اخر باید بیشترکنارت میبودم..اما نبودم..آقاجونم ..اتفاقایی که روزای اخرافتادو شایدم منم مقصربودم..ولی بخدا قصدم نبود اونجوری بشه ..اما،..اما بالاخره دیشب بغلم کردی بعدمدت ها توبغلت کلی گریه کردمو فریاد زدم..که آقام اومده..  ولی اون هیکل ورزیده..!چقدر شکسته شده بودی چقدر پیرشده بودی..آقاجونم توروزای اخر حتی نتونستم بغلت کنمو پیشت باشم...حتی لحظه اخرم من دیر رسیدم. ..نتونستم ببینمت..نتونستم بغلت کنم..وقتی رسیدم تو دیگه نبودی..آقاجونم حتی سرخاکتم ازم گرفتن...اره شایدم من دختربدی بودم..اما....آقا..حلالم کن..چون خیلی دارم عذاب میکشم..🖤

کلاس ششم بودم 😑 میگفتم اینا الکی میگن  مگه میشه😑 میریم بیمارستان بچه میگیریم 😂😀

اَ اون دورا میاد بو تو😎😀 زومن گرگا همه رو تو 😎😀 اکیپ همه لات و لوتو 😎✌🏻😀 یعنی تو فقط بزن سوتو 😎😀  این فیکارو اَ من دور کن 😎😀 فقط اورجینالا رو جور کن 😎😀 یه لحظه منو بو کن 😂😎😀بویه موفقیته چشم حسودا رو کور کن 😎😀 الان من رسمن توپم😎😂 تازه رسیدم فضا بودم 😂😎😀 تیپم سر تا پا سیاه 😎😀که مچ کنم با فانتزیام😎😀
من ابتدایی بودم بعدش هر کس رو. میدیم تصورشون میکردم ک در حال... وای خیلی باحال بود هی میگفتم ینی این ...

منم همینطور 😍🤣🤣🤣🤣 خیلی افکارم کثیف بود از همشون متنفر شده بودم🤣🤣🤣

کلاس ششم بودم 😑 میگفتم اینا الکی میگن  مگه میشه😑 میریم بیمارستان بچه میگیریم 😂😀

من یه بار از مامانم پرسیدم منو چجوری به دنیا آوردین گفت از زیر پتو پرت آوردیم 🤣 حالا منم رفته بودم تو محله رو پرکرده بودم که هرکس بچه میخاد بیاد از زیر پتو مامانم برداره به یه آقایی گفتم اینو🤣🤣

2051