2737
2734
عنوان

ای بابا چیکار کنم

47 بازدید | 6 پست

سلام بچه ها بیاین یه مشورت بدین ک چیکار کنم.دوستم امروز توی یه مراسمی توی دانشگاهمون اجرای موسیقی داره بعد از من دعوت کرده که بیام مهمونای سالنشون کم هستن دوست داره سالن پر باشه و خلاصه من باشم.اصرارم‌کرد ک‌برم ببینم اجراشو بنظرتون برم؟؟؟چونکه راهش دوره یکم برام تا تموم بشه هم شب میشه نزدیک ۶۰ تومن رفت و برگشت باید پول اسنپ بدم که خب اینماه مثلا میخاستم صرفه جویی کنم😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگر رفیقته خب به نظرم برو دلش هم خوش باشه خودت هم کیف کنی به هرحال من بودم لذت میبردم ولی اگر هزین ...

با اتوبوس چرا میشه ولی خیلی سخته باید دوتا اتوبوس عوض کنم نزدیک یک ساعتم توی راه باشم...عاره ناراحت میشه اگه نرم بخدا موندم😑

با اتوبوس چرا میشه ولی خیلی سخته باید دوتا اتوبوس عوض کنم نزدیک یک ساعتم توی راه باشم...عاره ناراحت ...

به نظرم با اتوبوس برو یکم سخت هست ولی ارزونتر حساب میشه خیلی ارزونتر 

اینطوری هم دوستتو خوشحال کردی هم صرفه جویی کردی 

ولی خب درصورتی اینکارو بکن که واقعا خودت از ته دلت بخوای :) اگه جدی خیلی سخته برات اشکالی نداره باید درکت کنه بگو نمیتونم بیام