2733
2734

اخه من واسجی باید معذرت بخوامممم؟من میخواستم برم تهران با مامانم پیش خاهرم ک بارداره بابامم چون شکاک و بدببین نسبت ب همه فکر کرده من بخوام برم اونجا با شوهر خاهرم قراره بریزم رو هم ابرو ریزی کنم برگشته به من میگ سرتو میبرم حق نداری بری جای 

من فقط گفتمش تو ب من اعتماد نداری ؟اونم گفت نه ندارم منم گفتم یعنی تو به تربییت خودت اعتماد نداری؟ پاشد سمتم منو بزنه

چی بگم 

شکاکی خیلی بده و زندگی با آدم شکاک بدتر 

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این حرف از کجا اومده اگه پدر هر بلایی سر آدم آورد باز باید احترامش بذاریم

ان شاء الله در اینجا به زودی تیکر بارداری زده خواهد شد❤️😍خدایا بینهایت شکرت❤️🙏🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹🌹🌹🌹🌹
2738

بیخیال

عذرخواهی نکن چون کاری نکردی

پدر و مادر از ما بالاتر نیستن

فقط نقشی که تو زندگی داریم متفاوته 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،همه در نوازش ملایم یک انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون؛تا وقتی که دیگه نداشمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی...✨
اره حتی اگ با داس سر دخترتو بزنی یا تهدیدش کنی سرشو ببری😄

والا بخدا 

من هیچ وقت ازش عذرخواهی نکردم چون بینهایت بده

ان شاء الله در اینجا به زودی تیکر بارداری زده خواهد شد❤️😍خدایا بینهایت شکرت❤️🙏🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹🌹🌹🌹🌹
بیخیال عذرخواهی نکن چون کاری نکردی پدر و مادر از ما بالاتر نیستن فقط نقشی که تو زندگی داریم متفاو ...

دقیقااا بخدا من خیلییییی ب پدرم احترام گذاشتم همیشه هر جی بهم گفت گفتم چشم ولی دیگ خیلی زیاده روی کرده

2706