2726

ارشدم نمره ام اومده شده ۱۳.۷ . لیسانس که بودم می گفتم چون رشته ی مورد علاقه ام نیست نمره هام کمه . ولی بازم ارشد نمره ام کم شد . فکر کنم مشکل از رشته نیست مشکل از خودمه که تواناییش ندارم. دلم می خواد انصراف بدم ولی خانواده ام نمیذارن. من توانایی درس خوندن و نمره ی خوب آوردن رو ندارم. کاش خدا یه بچه باهوش و درسخون به خانواده ام می داد

می دونم مسخره اس ولی همش دعا می کنم یه بلایی سرم بیاد و یه بهونه بشه انصراف بدم

آبروم جلوی استاد راهنمام میره کلی تلاش کردم که این استاده منو قبول کنه. بهش گفتم معدل لیسانسم کمه چون هیچ علاقه ای بهش نداشتم ولی حالا چی

کمبود آب رو جدی بگیریم . جنگ بر سر آب خیلی وقته شروع شده 😔یک دختر مظلوم دارای 4 کاربری ترکیده👸

نمره کدوم درست؟ همه نمره هات همینقدر هست؟ باشه صرفا تو با این نوع ملاک و معیار نمره خوبی نداشتی. با ملاک و معیار دیگه باشه شاید از خیلی ها بهتر باشی.

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اشکال نداره، روش درس خوندن تو لیسانس با ارشد متفاوته، طبیعیه اولش افت کنی بعدا راه میفتی. فقط ایراد کارتو پیدا کن و سعی کن رفعش کنی

اگر با اسم کاربریم مشکل دارید صدام بزنید لامبورگینی یا مازراتی..قول میدم ناراحت نشم [smiley]s/sm80.gif[/smiley]

نه بابا . مشکل از استاداس 

منم کل ترم رو زحمت میکشم . مقاله می نویستم 

پروژه ها رو تحویل میدم

سر کلاس همیشه هستم

امتحان رو خوب میدم

حتی گاهی درس رو ارائه میدم

آخرش نمره کامل نمیده استاد.... اکثرا میگن نمره ها ریزش داره چون شما مجازی امتحان دادید . ما اعتماد نداریم . شاید تقلب کرده باشید . منطقشون خیلی قشنگه واقعا 

گناهمون اینه که تو ایران دانشجو ایم 

نمره کدوم درست؟ همه نمره هات همینقدر هست؟ باشه صرفا تو با این نوع ملاک و معیار نمره خوبی نداشتی. با ...

منظورم اینه نمره ربط زیادی به هوش نداره که خودتو سرزنش میکنی. هوش جنبه های مختلف داره شاید تو این جنبه اینطور باشی ولی جنبه های ناشناخته و شناخته شده ی دیگه ای باشه که توشون موفق باشی 

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
عه  وضعیت من از وقتی خوندن رو یاد گرفتم  خیلی بهم اسیب زد هم جسمی و هم روحی

با اینکه رشتمو دوست دارم اما آنقدر سر درس خوندن اعصاب خودمو خرد کردم و استرس کشیدم که داغون شدم :( چون همش حرص ممتازی و الف بودن رو میزنم

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
نمره کدوم درست؟ همه نمره هات همینقدر هست؟ باشه صرفا تو با این نوع ملاک و معیار نمره خوبی نداشتی. با ...

فعلا همین یه نمره ام اومده ولی اون سه تای دیگه هم حتما همینقدره چون فکر می کردم اینو خیلی خوب دادم. هیچ هنری ندارم توی هیچی خوب نیستم

کمبود آب رو جدی بگیریم . جنگ بر سر آب خیلی وقته شروع شده 😔یک دختر مظلوم دارای 4 کاربری ترکیده👸
نه بابا . مشکل از استاداس  منم کل ترم رو زحمت میکشم . مقاله می نویستم  پروژه ها رو تحویل ...

وای نگو ببین سوال داده تو امتحان عین همون اثباتی که سر کلاس داده بعد که حل کردیم نمره کم داده میگه تقلب کردید بابا خب خودت سر کلاس همینو حل کردی برامون 

قشنگ تر میزنن تو زحمات آدم کیلویی نمره کم میکنن

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
منظورم اینه نمره ربط زیادی به هوش نداره که خودتو سرزنش میکنی. هوش جنبه های مختلف داره شاید تو این جن ...

چه فایده وقتی تنها راه پیش روم درس خوندنه

فعلا همین یه نمره ام اومده ولی اون سه تای دیگه هم حتما همینقدره چون فکر می کردم اینو خیلی خوب دادم. ...

رشتت چیه 

2706