2726
عنوان

برا مادر شوهرم امسال كادو بخرم؟؟؟؟؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 26 پست

ببین من این رفتار رو تجربه کردم و اولش ناراحت شدم ولی بعد با خودم فکر کردم و گفتم خوب که چی چرا اصلا ناراحت  شدم هدیه خودش بوده شاید دلش خواسته هر کاری باهاش بکنه و من با ناراجت شدن فقط اعصاب خودم رو خورد کردم. 

میفهمم که رفتار ناشایستی انجام داده ولی اگر اینکار رو از ته دلت کردی دیگه به بعدش کار نگیر. 

نور خواهی مستعد نور شو.... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اصلا تعجب كردم درصورتي كه خودش پارچه رو انتخاب كرد

حالا دلیلش چی بود که داده به اون؟

درمان لکنت زبان                                                                  خانوما درمان لکنت زبان خوردن تخم اردک و تخم بلدرچینه قدیمیا خوردن  تخم کفتر یاکبوتر را هم پیشنهاد دادن                 نگید خرافاته و تاثیر نداره که اینطور نیست.من خودم ۲سال با پسرم زجر کشیدم از این گفتار درمان به اون گفتار درمان .آخرش ارجاع دادن به روانپزشک و متخصص مغز و اعصاب.ولی توکل کردم به خدا و با دادن این ۳تا تخمی که گفتم بچم الان خدارو شکر لکنتش تقریبا به صفر رسیده😍
2728
ببین من این رفتار رو تجربه کردم و اولش ناراحت شدم ولی بعد با خودم فکر کردم و گفتم خوب که چی چرا اصلا ...

نه خب به دخترش ميداد ايقد بهم بر نميخورد دررررررست به جاريم داده كه حتي خونشون هم نمياد خيييييييلي بياد هفته اي ٥ديقه تو يه حياط هم هستيم

تابوده امثال جاری شمااحترامشون بیشتربوده...ازحرکت مادرشوهرتون اصلا خوشم نیومد کادوهای بعدی رو اگه من بودم میذاشتم به اختیارهمسرم ولی خودم چیزی نمیگرفتم.

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
نه خب به دخترش ميداد ايقد بهم بر نميخورد دررررررست به جاريم داده كه حتي خونشون هم نمياد خيييييييلي ب ...

دیگه شما با توجه به شرایط خودت تصمیم بگیر. 

ببین چه کاری بهتر هست. 

نور خواهی مستعد نور شو.... 

نمیدونم عروسای بد چرا مادرشوهرا دوستشون دارن ولی عروسایی ک احترام میزارن  جور دیگ ای رفتار میکنن من الان عروس اول هستم برادر شوهرم ۱۴سالشه کنجکاوم ببینم تا موقع زن این چ جوری بهاش رفتار میکنن امیدوارم اون عروس بد ذات کینه ای مثل خودشون باشه تلافی کار من سرشون دربیارع انشالله 🙏🙏🙏

من یسال یه کادوی خیلی گرون واسه مادرشوهرم خریدم برد دادش به دخترخاله شوهرم منم از اونموقع بیشتر وقتا بهش پول میدم اگرم چیزی بخریم شوهرم همون اول بهش میگه مامان ندیش به کسی 

یبار یه کادو براش گرفتم گفت من استفاده نمیکنم پیش داد به خودم منم دیگه از اونوقت فقط پول میدم