2703
2553

پارسال شيراز بوديم روز مادر به سليقه خودش يه پارچه انتخاب كرديم سه رنگشو خريدم(يكي مامانم،يكي خودش،يكي خواهرشوهر بزرگم) بعد يه دونه جاري دارم كه مادرشوهرم ميشه زن داييش تا شيراز بوديم يه زنگ هم بهش نزد كه روز مادر رو تبريك بگه بعد از چن روز كه برگشتيم رفتم پايين تعزيف كرد كه پارچه اي كه برام خريدي دادم به فلاني(جاريم) ايقد بهم برخورد كه نگو(جاريم حتي يه تبريكم بهش نگفته بود كادو هم اصلااا)به شوهرم گفتم ، ايقد  ناراحت بودم كه .بعد شوهرم به مامانش گفته بود (يه دروغ سر هم كرده بود كه بخاطر اين دادم بهش)همون موقع به شوهرمم گفتم ديگه كادو نميدم به مامانت كه ايجور بي ارزش كنه كادوي منو ميتونس خودش بره يه پارچه بخره بده بهش نه كادوي منو(شوهرمم گف ديگه نخر)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چه شانسی داره جاریت

درمان لکنت زبان                                                                  خانوما درمان لکنت زبان خوردن تخم اردک و تخم بلدرچینه قدیمیا خوردن  تخم کفتر یاکبوتر را هم پیشنهاد دادن                 نگید خرافاته و تاثیر نداره که اینطور نیست.من خودم ۲سال با پسرم زجر کشیدم از این گفتار درمان به اون گفتار درمان .آخرش ارجاع دادن به روانپزشک و متخصص مغز و اعصاب.ولی توکل کردم به خدا و با دادن این ۳تا تخمی که گفتم بچم الان خدارو شکر لکنتش تقریبا به صفر رسیده😍
2714

من یه بار برای پدر شوهرم عطر خریدم

دادش دست پسر کوچیکش اونم اسپری میکرد تو هوا

بعد از اون هیچ وقت براش چیزی نخریدم

ولی برا مادر شوهرم میخریدم

ببینم کسی کادویی ک میخرم رو بی ارزش میکنه دیگه نمیخرم براش

کارزار ابطال مدارک هویتی جعلی اتباعhttps://www.karzar.net/61859

من به مادرشوهرم ی روسری کادو دادم قبلنا همینجوری بی مناسب هفته بعدش رفتم خونشون دیدم انداخته جلو حمومش 😐شوهرم اون روسری براش انتخاب کرده بود چقدر دلش شکست از اونموقع دیگه براش چیزی نخریدیم 

والا كادو رو من ميدم اون برده براي خود شيريني سريع داده به اون

بنظرم همون تبریک کافی بوده

درمان لکنت زبان                                                                  خانوما درمان لکنت زبان خوردن تخم اردک و تخم بلدرچینه قدیمیا خوردن  تخم کفتر یاکبوتر را هم پیشنهاد دادن                 نگید خرافاته و تاثیر نداره که اینطور نیست.من خودم ۲سال با پسرم زجر کشیدم از این گفتار درمان به اون گفتار درمان .آخرش ارجاع دادن به روانپزشک و متخصص مغز و اعصاب.ولی توکل کردم به خدا و با دادن این ۳تا تخمی که گفتم بچم الان خدارو شکر لکنتش تقریبا به صفر رسیده😍
2706