2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من از یه پابند خوشم اومد به عنوان دستبند استفاده کردم چون اهل پابند نیستم

زشت نشده 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
2738

کو 

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            

پابند دیگه چه صیغه ایه؟

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

😂😂😂اره 

ببند به پات عکس بده

دختری از دیار حسرت ... متنفر ازتحصیل & عشق اهنگ و فیلم، عاشق عشق اما واقعی😉 رک ولی مودب. خنده رو مهربون معتقد به احترام اما متقابل🙃 💯تنهایی بهتر ز بودن های پوچ 💯 رمان خون & امید به اینده ۰/۰😑انقریبه بشه ۱۸ سالم😒 تنهایی به ز بودن های پوچ😏    اها راستی:  تورک قیزیام🤩           
من از یه پابند خوشم اومد به عنوان دستبند استفاده کردم چون اهل پابند نیستم زشت نشده 

عاشق این مواهای ادنا بودم😂😂کاری که الان باابریشم سازی روموها انجام میدن

سعی میکنم ظاهرم نشون دهنده این باشه ک( همه چی آرومه من چقدر خوشبختم)  من ک ب جایی نرسیدم!اما اینجوری خیلیارو میسوزونم....
2706