2733
2734
عنوان

دوستاني ك زبانشون خوبه اين متني ك بعم گفتن يعني چي😶

| مشاهده متن کامل بحث + 293 بازدید | 33 پست

فکر کنم پاوله کیه حالا بهت میگه وارد جامعه کریپتو یا همون ازر دیجیتال بشو سرمایه گذاری کن و بهت میگیم کی بخری کی بفروشی که سود زیادی تا 800درصد بگیری هر کسی این سود گرفته برای اثبات حرفم.و یکسری چیزای تخصصی تر که میگه ما از طریق متغییر های خاصی سیگنال میگیریم و قبل اینکه وضعیت بازار صعودی یا نزولی بشه حدس میزنیم

چرا با من بدی؟  چرا بدی؟
بهم گفته چيكار كنم ؟

گفته بیا ارز خرید و فروش کن مثل ما 

اینا هرچی بیشتر شرکت کننده داشته باشن بیشتر سود میکنن

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کنم پاوله کیه حالا بهت میگه وارد جامعه کریپتو یا همون ازر دیجیتال بشو سرمایه گذاری کن و بهت میگی ...

اها اشتباهي پيام داده پول دارم مگ😂😂كاش دعوت نامه ميفرستاد😂

2731
سلام شما اینجایی؟؟؟ ما از شما دعوت می کنیم که بخشی از جامعه جهانی کرایت باشید. چندین بار د ...

حسته نباشی بهت زیاد فشار اومد خودت خوندی؟  

چرا با من بدی؟  چرا بدی؟
2738
اها اشتباهي پيام داده پول دارم مگ😂😂كاش دعوت نامه ميفرستاد😂

نه واسه همه میفرسته

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه
ن نخوندم فقط زدم ترجمه 😐💔

کلا گوگل ترنسلیت برای کلمه ساخته شده نه جمله بعدش هم یکسری کار هست که برای پیدا کردا معنی درست کلمه باید انجام بدی چرا که کلمه در جاهای مختلف معنی های مختلف میده.منم اوایل همین کارو میکردم بعضی وقتا کمک میکنه یکچیزایی بفهمی

چرا با من بدی؟  چرا بدی؟
شكست عشقي خوردم پ اخه پيج ي پسره پولدار فرستاده بعد زيرش اين😂😂😂

😂😂😂😂😂

خانم روانشناس ١٠٠بار پيام دادم ج نداديا😢

به من؟😂

جدی؟ 

به خدا خیلی هاشون برام بالا نمیاد 

یه پیام بده بیاد بالا 

2706