2737
2739
عنوان

خانما

266 بازدید | 35 پست

من عاشق پسر خواهر شوهرمم سه سالشه یعنی هرکاری بگه براش انجام میدم الان که ده روزه پسر خودم بدنیا‌اومده میترسم بینشون حس حسادت اینجا شه من انقدر دوسش دارم روز هفتم بعد زایمان بخاطرش باهاش رفتم برف بازی 

حالا که همسرم اومده اصلا اجازه نمیده تکون بخورم همش میگه بخواب استراحت کن و من به وضوح میبینم هاکان پسر خواهر شوهرم ناراحته و یگوشه تو خودشه با اینکه همسرم کلی براش سوغاتی اورده  باخودمون بردیمش بیمارستان پسرمونو ببینه ولی باز افسردع میشه واقعا با اینکه رشتمم روانشناسیه باز موندم چیکارکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
موندم چیکار کنم خخ اسم پسر خودمو میخوام بذارم ماکان تا هاکان حسادت نکنه نمیدونم این کارم خوشش میاد ی ...

با شوهرت مشورت کن

ببین من بدترین آدم روی زمین که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربطی داشته باشه!
با شوهرت مشورت کن

همسرم خودش میگه تو کاریت نباشه من خودم میبرمش بیرون باهاش بازی میکنم ولی اخرشب که میشه دایی خواهش میکنم منو ببر پیش زن دایی اکثر شبا خونه ماست

2738
همسرم خودش میگه تو کاریت نباشه من خودم میبرمش بیرون باهاش بازی میکنم ولی اخرشب که میشه دایی خواهش می ...

اینجوری بده عادتش نده به خودت

ببین من بدترین آدم روی زمین که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربطی داشته باشه!
عزیزدلم نمیاد خیلی وابستمه

شما بزرگتر هستید الن حس وانژی تو برای بچه ت بزار بچه ت بزرگتر میشه آیا شما میتونید با هر دو یک جور بازی و داشته باشی فکر فردا رو بکن اون بچه ۳ سالش هست ترک هر چیز براشون الن راحته شما خودت رو به سختی بنداز فاصله بگیر 

شما بزرگتر هستید الن حس وانژی تو برای بچه ت بزار بچه ت بزرگتر میشه آیا شما میتونید با هر دو یک جور ب ...

باید همین کارو انجام بدم عزیزدلم مهسا خواهر شوهرم خودش میگه یمدت پیشش نباشی درست میشه ولی صدای گریه هاش باعث میشه گریم بگیره پابه پاش اشک بریزم اخه من یه جورایی بع هاکان مدیونم

2706