2733
2734
عنوان

به امید روزی که.....

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 27 پست
🫂کار ازین کارا گذشته ولی بازم مرسی

عزیزم ایشالا بهتر میشی

🌹برای ظهور هر چه زود تر آقا امام زمان عاشقانه یه صلوات🌹🌹خیلی وقته خودمو گم کردم منو جایی ندیدین🌸؟؟؟؟؟�🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به امید ظهور امام زمان 

به امید ترک کردن معتادا

به امید آرامش داشتم همه 

به امید روزای بهتر

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
تو بدان آن چیزی هستی که میخواهی  حالا بگو ببینم کسی هستی پر از انرژی و شادی و روحی سلامت یا فر ...

اخه ادم های دور و برت هم خیلی مهمه

وای به روزی ک ادم های دورت کم باشن و همه هم اه و ناله ای

مثل اطرافیان من    

2731
اخه ادم های دور و برت هم خیلی مهمه وای به روزی ک ادم های دورت کم باشن و همه هم اه و ناله ای مثل اط ...

مثل خودم ولی بدون اگه بخوای آدمای دورو برتم اهمیت ندارن

🌹برای ظهور هر چه زود تر آقا امام زمان عاشقانه یه صلوات🌹🌹خیلی وقته خودمو گم کردم منو جایی ندیدین🌸؟؟؟؟؟�🌹
ب امیدروزی ک چاق بشم

تو منی لامصب

دهه هشتادی هایی ک براشون جک میساختن، صبور ترین نسل از آب در اومدن.اونا شاهد قتل هم نسل هاشون ب دست پدر،همسر یا برادر شون بودن!شاهد کرونا درست وسط آرزو هاشون بودن!اونا مجازی تحصیل کردن در حالی ک کنکور واقعی تو راه بود!ولی بازم برای رویا هاشون جنگیدن!        #احمقهارو_معروف_نکنیم                      فاز اون 16 میلیون نفری ک دنیا جهان بخت رو فالو کردن اصلااااا نمیفهمم!!!                            ? are we too young for this                               آیا ما برای این خیلی کوچک نبودیم؟ !

متواضع باشید 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
2738
مثل خودم ولی بدون اگه بخوای آدمای دورو برتم اهمیت ندارن

واقعا ته ته ش فقط خودت برا خودت می مونی و فقط خودت مهمی

ولی باید خیلی قوی و شخصیت پرورش یافته ای داشته باشی ک کمتر تحت تاثیر ادم ها قرار بگیری    

اتفاقا میخ.استم تاپیک بزنم بگم بابا من ۱۰ساله ازدواج کردم امسال برای اولین بار برام گل خرید همین 

دعوا که نداریم انقد به پر و پای هم نپیچید ول کنیدپاچه همو اونا که گذاشتن طلا خریدن و کوفت و زهرمار از کجا میدونی دارن راست میگن

یا حسین(ع)❤️❤️❤️