2737
2734
عنوان

به امید روزی که.....

307 بازدید | 27 پست

به امید روزی که همه ما بزرگ شویم

چیزها واطرافیانی را که داریم به رخ دیگران نکشیم

به خاطر چیز هایی که داریم شکرگزار باشیم

گله نداشته ها و کینه ها و نفرت هایمان را به باد بگوییم تا با خود ببرد

نه به آتش تا شعله ور شود

لعنت به پول که ارزش انسان و انسانیت رااز بین برده

لعنت به تمام مادیاتی که به جای اینکه مارا خوشبخت کنند مارا از عزیزانمان دور میکنند

🌹برای ظهور هر چه زود تر آقا امام زمان عاشقانه یه صلوات🌹🌹خیلی وقته خودمو گم کردم منو جایی ندیدین🌸؟؟؟؟؟�🌹

ب امید روزی ک روحم حالش خوب شه 

سلام روح عزیزم،خیلی بهت بدهکارم و میدونم. شاید تا الان دیگه زنده هم نباشی.همشم تقصیر منه.ببخشید اگه همه اذیتم کردن و من ریختم تو خودم و به جاش تو شکستی. ببخشید به خاطر حرفایی که هیچ وقت نزدم و تو شکستی ببخشید اگه همه بهم تیکه انداختن و حرف نزدم و به جاش تو شکستی ببخشید که هزار تکه شدی ببخشید که حتی اعتراض هم نکردی که چرا تیکه تیکه شدی (آرزو میکنم وقتی مردم اولین نفر تو رو توی اون دنیا ببینم اون موقع بغلت میکنم و میگم همه هم اگه ببخشنم نمیذارم روحم منو ببخشه سر تو هم که شده میرم جهنم فقط دیگه نمیذارم اون موقع بشکنی/:)🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلایه به همه خواهرای گل نینی سایتی که عجب تاپیکایی میزنین عجب دعواهایی سر کادو میکنین من واقعا دارم گریه میکنم که ما چرا اینقدر بچه ایم

🌹برای ظهور هر چه زود تر آقا امام زمان عاشقانه یه صلوات🌹🌹خیلی وقته خودمو گم کردم منو جایی ندیدین🌸؟؟؟؟؟�🌹
2731
به امید روزی که از ایران برم

به امید روزی که بدانی تو هر جای دنیا باشی خودت هستی خودت میتوانی خودت را خوشبخت کنی نه مکانی دیگر

2738
به امید روزی که بدانی تو هر جای دنیا باشی خودت هستی خودت میتوانی خودت را خوشبخت کنی نه مکانی دیگر

انرژی مثبتت عالی هست ولی یکم جنبه شعار دادن داشت...در هر صورت ممنون👍🏽

مهربانی تنها زبانیست که ناشنوا میتواند بشنود و نابینا میتواند ببیند.  
انرژی مثبتت عالی هست ولی یکم جنبه شعار دادن داشت...در هر صورت ممنون👍🏽

خخخ امروز یه کارتون دیدم هم انرژی مثبتم زده بالا هم جنبه شعارم

ب امید روزی ک روحم حالش خوب شه 

تو بدان آن چیزی هستی که میخواهی 

حالا بگو ببینم کسی هستی پر از انرژی و شادی و روحی سلامت یا فردی افسرده

تو بدان آن چیزی هستی که میخواهی  حالا بگو ببینم کسی هستی پر از انرژی و شادی و روحی سلامت یا فر ...

🚶‍♀️گاهی وقتا خوبم بیشتر وقتا حالم بده هیچ وقت درک نشدم 

سلام روح عزیزم،خیلی بهت بدهکارم و میدونم. شاید تا الان دیگه زنده هم نباشی.همشم تقصیر منه.ببخشید اگه همه اذیتم کردن و من ریختم تو خودم و به جاش تو شکستی. ببخشید به خاطر حرفایی که هیچ وقت نزدم و تو شکستی ببخشید اگه همه بهم تیکه انداختن و حرف نزدم و به جاش تو شکستی ببخشید که هزار تکه شدی ببخشید که حتی اعتراض هم نکردی که چرا تیکه تیکه شدی (آرزو میکنم وقتی مردم اولین نفر تو رو توی اون دنیا ببینم اون موقع بغلت میکنم و میگم همه هم اگه ببخشنم نمیذارم روحم منو ببخشه سر تو هم که شده میرم جهنم فقط دیگه نمیذارم اون موقع بشکنی/:)🥲
🚶‍♀️گاهی وقتا خوبم بیشتر وقتا حالم بده هیچ وقت درک نشدم 

منم اینطورم ولی هر وقت دیدی حالت داره بد میشه یه کاری کن که بهت انرژی مثبت بده مثل کتاب خوندن 

تمیز کاری

کمک به یکی 

رقصیدن 

ورزش 

عبادت خلاصه هر چی که بهت انرژی بده

منم اینطورم ولی هر وقت دیدی حالت داره بد میشه یه کاری کن که بهت انرژی مثبت بده مثل کتاب خوندن  ...

🫂کار ازین کارا گذشته ولی بازم مرسی

2706