2726
عنوان

یعنی سرطان دارم!؟ 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 26 پست
زگیل داری؟

نه ندارم

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
ینی چی

HPV عزیزم 

به خاطر این که پارتنر شما این ویروس رو به شما انتقال داده اگه رفع نشه سرطان سرویکس میشه 

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم ولی ابتلای آدم هایی که اینو نوشته توی برگه خیلی کم هست در رابطه با سرطان واسه همین میگم ای ...

اخه زیرش نوشته همکارگرامی پیگیریhpv. Pcrبیمارتوصیه میشود

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
پاپ اسمیر سرطان رو نشون نمیده ولی یه سری فاکتورای خطر رو نشون میده که بر اساس سن نیاز به بررسی دارن ...

ن اچ پی وی فقط باید آزمایش خودشو بدی ن پاپ اسمیر

اگع زگیل در نیومده باشه فقط با آزمایش مشخص میشه

اگه در اومده زگیل ک راحتره فقط آزمایش میدی مشخص میکنه چ تیپیه

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2728
😕عزیزم خوب واس چی میگن ۶ ماه ی بار پاپ اسمیر بدین  واس همین سرطان دهانه رحم هست

پاپ اسمیر هیچوقت به طور قطعی نمیاد بگه شما سرطان داری 

فقط فاکتور های خیلی هشدار دهنده رو میگه 

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه
ن اچ پی وی فقط باید آزمایش خودشو بدی ن پاپ اسمیر اگع زگیل در نیومده باشه فقط با آزمایش مشخص میشه ا ...

Hpv هم عزیزم میشه با پاپ اسمیر تشخیصش داد 

میشه لایکم کنید میخوام بیام بخونم

🌺 دکتر تب سنتی اینده ( دوستان تب هم میشه طب هم میشه اصلش برای این موضوع تب هست گیر ندید با تشکر 😐) 🌺 ولی بازم هر سئوالی داشتین ازم بپرسین جواب میدم ، انشالله هیچ بیماری توی دنیا نمونه 🌹حالا که تا اینجا اومدی ی امن یجیب برای بیمارا بگو 🖤🖤💥متاهلم💥
Hpv هم عزیزم میشه با پاپ اسمیر تشخیصش داد 

ن ..گفتم که اگه زگیل زده ک مشخصه فقط بخای تیپشو بفهمی آزمایش مخصوص خودشو داره...

فقط اونا دیگه خیلی بدبختن که زگیل نزدن و تو بدنشونه ویروس خودشون خبر ندارن....هر خانمی باید آزمایش اچ پی وی رو بده 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
اخه زیرش نوشته همکارگرامی پیگیریhpv. Pcrبیمارتوصیه میشود

تشخیص hpv0بوده 

با تست پی سی آر میفهمی هست واقعا یا نه و چه میزان ....

ن ..گفتم که اگه زگیل زده ک مشخصه فقط بخای تیپشو بفهمی آزمایش مخصوص خودشو داره... فقط اونا دیگه خیلی ...

👌🏼

اصلا پاپ اسمیر برای سرطان رحم هست دیگه ...

اره عزیزم ولی نمیاد به طور قطعی بگه 

یه سری فاکتور های هشداری رو میده