2733
2734
عنوان

به نظرتون بگم ب مادرشوهرم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1202 بازدید | 78 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله بگو اما محترمانه و از، این ب بعد پول بده یا کلا کادو نده کیک و شیرینی ببر

منم موافقم از این ب بعد همون مقدار که میخوای کادو بخری مبلغشو بذار تو پاکت بهش بده، بعدشم ناراحت نشو اگه خوشش نمیومد اصلا استفاده نمیکرد مطمئن باش هدیه هات از نظرش عالی بوده که گذاشته رو جهیزیه دخترش

الان با خوش میگه این عروسم امسال چیز خاصی نخرید اخه 

خب تا نگفته چیزی نگو، اکرم گفت بگو مامان نمی‌دونستم وی استفادتون میشه بخاطر همین گل خریدم.

God help me to be strong enough not to lie to myself 
2738
چرا مگه چ جورین ی کم توضیح بده از اخلاقیات و رفتار جاریت اینا  مثلا جاریت برخوردش بامادرشوهرت ...

مادرشدهرم در کل ادم خیلی خیلی خوب و مهربونیه اما شوهرم اصلا براش تو قیافه تمیره هوای مامانشو داره خیلی مامانشو دوس داره اصلا اذیتش نمیکنه ولی این برادرشوهرم همیشه از موقعی ک من یادمه همه هواسشون بیشتر بهش بوده ک خطا نره مثلا ی اخلاقای بدی داره یکسره میخاد ب زور خوبی خودشو زنشو ثابت کنه همم یکم ازش میترسن

بجای حرف زدن عمل کن(دیگه هر اتفاقیم افتاد کادو و تبریک بی کادو و تبریک)

اره میگن دوصدگفته چون نیم کردار نیست 

کلا ی کاری رو ادم خوب انجام بده خیلی بهتره اینه ک ادم ی حرفی رو خوب بگه 

من بگم بهتره یا به همسرم بگم اون بگه بهش ب نظرتون

ب

گو مامان گل هم نپسندی؟؟ 

من چون دیدم وسیله میخرم نمیپسندی استفاده نمیکنی این بار گل خریدم گفتم دیگه همه گل دوست دارن

البته ی مساله دیگه ام هست

منم مامانم اگر وسیله خوشگلی هدیه بگیره میذاره رو. جهیزیه من و اگر مناسب جهیزیه نباشه خودش، استفاده میکنه

بنظرم اینبارم نگو بذار اگر تکرار شد بگو 

سلام دوست مجازی من😃 اینجا نه من شمارو میشناسم نه شما منو، اما اونقد بهم نزدیکیم که هر لحظه که اراده کنیم میتونیم باهم حرف بزنیم, درد و دل کنیم, همدیگه رو راهنمایی کنیم. این خیلی خوبه که همو داریم.😍 اما با وجود اینهمه صمیمیت و نزدیکی نه من از، زندگی شما اطلاع دارم نه شما از زندگی من ولی هممون خوب میدونیم که همه دلی به نازکی حباب برای شکستن دارن. چقد قشنگ میشه باهم یکم مهربونتر باشیم بهم توهین نکنیم و اگر از جایی دلمون پر شد اونو سر هم خالی نکنیم. فضا مجازیه اما دلا واقعیه و زود میرنجن، بغض خیلی راحت تو گلو میشینه و چشما مثل بارون بهار میبارن 🥺🥺 بیاین دلیل لبخند هم باشیم ❤ دوستتون دارم دوستای نی نی سایتی من😘😘😘😘😘😘
اره میگن دوصدگفته چون نیم کردار نیست  کلا ی کاری رو ادم خوب انجام بده خیلی بهتره اینه ک ادم ی ...

تازه اگر حرفی بزنی میفهمه ناراحت شدی و احتمالا خوشحال میشه اما اگر عمل کنی و حرفی نزنی هم اون حس بدی پیدا میکنه هم تو پیش اون شکست نخوردی

دود اگر بالا نشیند کسر شأن شعله نیست جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالاتر است

نگو خودت رو پایین میاری 

می‌تونه جواب بده تو با دادن اونا منو خوشحال کردی و نیت خیرت رو نشون دادی اما اینکه چشمت دنبال اینه ک چیکارشون کردم و دادم به دخترم ینی فلان هستی بهمان هستی ...

می‌دونی چی میگم ؟میتونه بر ضد خودت بر گردونه قضیه رو و اینم چ تو ذهنش چ تو حرفش بگه ...

یا مثلا بگه خوشحالی دخترم خوشحالی منع چرا باید حسودی کنی به دخترم یا جاریت ؟

یکمم تورو بدهکار می‌کنه و حسود فرض می‌کنه 

نگو شان خودت رو حفظ کن 

ستاد مبارزه با عقاید کهنه😐❌
2706