2726
عنوان

به نظرتون بگم ب مادرشوهرم؟؟

1202 بازدید | 78 پست

بچه ها من هر سال روز مادر واسه مادرشوهرم چیزای خوب خوب میخریدم ی سال سرویس قابلمه یه سال قابلمه مسی یه سال اسفند دود کن برقی سال اولم دو تا روسری گرون خیلی شیک براش خریدم الان ۴ ساله ک ازدواج کردم.

بعد اونوقت از هیچکدومشون استفاده نکرد امسال دخترش ازدواح کرد همرو داد ب دخترش قاطی جهزیه ش من خیلی خیلی بعم برخورد و ناراحت شدم.

در مقابل کاری که با کادوهای جاریم میکنه جاریم یدونه بشقاب کنده کاری شده پارسال خریده بود زد به دیوارش سزیع

امسالم براش یدونه میوه خوری برونز خرید سریع توش میوه مصنوعی چید گذاشت سر اپن  یه شاخم گل خریده بود اوتم گذاست بالای اپن جاریم ۲ ساله ازدواج کرده

منم چون این موضوع رو دوماه پیش دیدم ک کادوهای منو داده ب دخترش ناراحت شدم امسال فقط گل خریدم گله من همونطوری رو اپن انداخته بود با اینکه گلم خوشگلتر بود و گرون تر نذاشتش پیش گلای دیگه

بگم بهش به نظرتون؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم هرسال پارچه میخرم ندیدم تنش شایدم دوخته یادم نیس برام مهم نیس 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بله بگو اما محترمانه و از، این ب بعد پول بده یا کلا کادو نده کیک و شیرینی ببر

سلام دوست مجازی من😃 اینجا نه من شمارو میشناسم نه شما منو، اما اونقد بهم نزدیکیم که هر لحظه که اراده کنیم میتونیم باهم حرف بزنیم, درد و دل کنیم, همدیگه رو راهنمایی کنیم. این خیلی خوبه که همو داریم.😍 اما با وجود اینهمه صمیمیت و نزدیکی نه من از، زندگی شما اطلاع دارم نه شما از زندگی من ولی هممون خوب میدونیم که همه دلی به نازکی حباب برای شکستن دارن. چقد قشنگ میشه باهم یکم مهربونتر باشیم بهم توهین نکنیم و اگر از جایی دلمون پر شد اونو سر هم خالی نکنیم. فضا مجازیه اما دلا واقعیه و زود میرنجن، بغض خیلی راحت تو گلو میشینه و چشما مثل بارون بهار میبارن 🥺🥺 بیاین دلیل لبخند هم باشیم ❤ دوستتون دارم دوستای نی نی سایتی من😘😘😘😘😘😘

ببین بنظرم دیده کادوهات خوبن خب گذاشته رو جهیزیه دخترش که ارزش دخترش بالا بره خب،ناراحتی نداره که

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

شایدم فکر کرده با خودش اینا قشنگ و خوبن بذار بذارم رو جهیزیه ی دخترم .

هرچند هدیه دادن هدیه ، کار درستی نیست .

اما خب تو محبت کردی خریدی براش . دیگه میل خودشه چیکار کنه باهاشون .

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
مادرها معمولا وسایلی که دوست دارن رو می ذارن روی جهیزیه دخترشون

دقیقا منم همین به ذهنم اومد

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2706