2703
2553
ما خانم ها فکر میکنم اگه قیافه بگیریم و قهر کنیم‌ و از مشکلمون هیچی نگیم طرف میفهمه علتش جیه ولی اق ...

عزیزم تاپیکارو ندیدی،طرف میگه شوهرم گوشی رو برداشت زنگ زد مادرش گف باید ب مادر تبریک گفت هیچکس مادر نمیشه،ینی فک میکنی مرد نمیفهمه با این کارش خانمش ناراحت میشه؟ی بچه ۵ ساله هم میفهمه؟هدفش ناراحت کردنه و ما ادمیم ربات نیستیم ک خاتم عین قبل کار کنه ک،از همسر همچین چیزی شنیدن راحت نیست ک بی تفاوت باشه

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
حیف شد 😂 عیب نداره بزار وقتی اومد همین ک از در خواست بیاد تو اول عاشقانه ب چشماش نگاه کن یکم برو ج ...

به خدا همبن کارو میکنم ولی محکم نمیزنم تو گوشش یه جیزی بهم میگه 🤣🤣🤣🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا حرف منم همینه،شما ایا ارزش مادی کادو برات مهمه؟الان میگی دعوا نکردی ولی ناراحتی،ربات ک نیستی د ...

اره اصلا شرمم میاد این چیزا رو بگم فوق العاده مغرورم و چون مستقلم هستم دیگه بدتر شدم ولی این دو روز داغونم حداقل عذرخواهی نکرد ازم فقط چند بار زنگ زد هی تبریک گفت ولی انتظار شاخه گل رو ازش داشتم چون میدونم اوضاع مالیش صفره نگفت این زن خودشو به اب اتیش زده بخاطر من تمام بدهیامو داده ی شاخه گل که دیگه باید براش بخرم نمیگم قدردان نیس همش داره میگه جبران میکنم فلان ولی اینکارش وجودمو به اتیش کشیده و اینکه همش باید به روم نیارم این سخترین قسمتشه چند روز دیگه تولدمه اصلا دلم نمیخواد هدیه بخره برام چون میدونم اشکم درمیاد و نمیتونم خودمو کنترل کنم 😢😢😢😢

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
عزیزم تاپیکارو ندیدی،طرف میگه شوهرم گوشی رو برداشت زنگ زد مادرش گف باید ب مادر تبریک گفت هیچکس مادر ...

من چون ناراحت میشم با این تا پیکا ،مطالعه نمیکنم فقط سرفصل هارو دیدم

حق میدم ،ولی فکر میکنم هیچی مثل صبور بودن و با عزت نفس بودن کلاس یک خانم و بالا نمیبره 

ما با گفتار ،رفتار عاقلانه باید مطرح کنیم مشکلات و و دعوا و ‌..هیچکس و به هدف نرسونده❣

2720
2714
من چون ناراحت میشم با این تا پیکا ،مطالعه نمیکنم فقط سرفصل هارو دیدم حق میدم ،ولی فکر میکنم هیچی مث ...

اون که بله ولی وقتی ادم ناراحت باشه این چیزا زیاد معنی براش نداره،منو شما حتی تحمل مطالعه این تاپیک هارو نداریم و با دیدن سرفصل ناراحت میشیم پس حساب کن خود اون طرف که همچین چیزیو از همسرش دیده چقدر امپر چسبونده،نمیتونیم قضاوتشون کنیم

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
اره اصلا شرمم میاد این چیزا رو بگم فوق العاده مغرورم و چون مستقلم هستم دیگه بدتر شدم ولی این دو روز ...

عزیزم نمیدونم چی بگم ولی میدونم حق داری ناراحت باشی

عزیزم نمیدونم چی بگم ولی میدونم حق داری ناراحت باشی

ممنون عزیزم از همدردیتون😍

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
ممنون عزیزم از همدردیتون😍

امیدوارم ی اتفاق خوب بیفته این ناراحتی از دلت بره❤

امیدوارم ی اتفاق خوب بیفته این ناراحتی از دلت بره❤

فداتشم مهربون ممنون امین 😗😗😍😓

فداتشم مهربون ممنون امین 😗😗😍😓

❤❤❤

نصف نی نی سایتی ها مطلقه شدن

😅😅

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2706