2726
عنوان

برای جوش هام چی بزنم

133 بازدید | 9 پست

صورتم پر جای لک جوشه وجوش هست یچیزی بگین صورتمو خوب کنه جوشای ریز زیر پوستی هم دارم توروخدا یچیز خوب بگید برم بخرم بزنم لایه بردار نباشه که صورتموخراب کنه

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

روغن درخت چای

هر حاجتی داری 7 بار دعای نادعلی کبیربخون معجزس که میگم⭐️👌میگه که:باز این خودکار ها دارد به پایان میرسد؛گر چه مِهر از او ندیدم دارد آبان میرسد🙂💫شمع را باید از این خانه برون بردن و کشتن تا که همسایه نداند که تو در خانه مایی💛💫نقش بندی میکند هر دم خیالش در نظر؛هیچ نقاشی نمیبندد چنین نقشی دگر💫 بارونو دوست دارم اما همیشه اقیانوش موجب ترسم بوده🐚🌙جهت خوشبختیم یه یا ارحم الراحمین مهمانم کن💛🌙

اول باید جوشات درمان بشه بعد که درمان شد برای لک و زیر پوستیا به ترتیب از محصولات حاوی ویتامین سی و آ اچ آ استفاده کنی ولی بازم بنظرم به داروساز و پزشک پوست مراجعه کن

اول باید منشا جوش پیدا بشه خواهر من تحت نظر دکتر بود در نهایت راکوتان داد بهش . یه درصدیش رفت ولی هنوز کامل جواب نگرفته . ۴ ماهه میخوره

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
اول باید جوشات درمان بشه بعد که درمان شد برای لک و زیر پوستیا به ترتیب از محصولات حاوی ویتامین سی و ...

اولین کار برای جوش اینه ببینی مشکل هورمونی یا کبدی داری یا نه 

بعد روتین پوست 

پن یا ژل یا فوم درمالیفت 

تونر فارابن مدل درخت چای یا ویتالیر مدل اکتیویت یا درمالاین مخصوص پوست چرب و جوش دار

ضدجوش فارابن یا اوردینری یا فارماسی 

آبرسان وچه یا درمالیفت 

رژیم غذاییت هم اصلاح کن و غذاهای چرب زیاد نخور یا چیزای گرمی و شیرین