2204
2298
عنوان

دیشب شوهرم میخواست خفم کنه 😭😭

57380 بازدید | 451 پست

من همیشه بعد پریود هام عفونت میکنم بدنم زخم میشه میسوزه ی چند روز اینجوری  بعد خوب میشه باهمین درد سوزش رابطه داشتم باهاش حتی هرشب دیشب گفتم ک قرص میخوره ترامادول خوردش اومد جام گفتم امشب دیگه ن درد میکنه همه جام بچمم خواب بود بلند شد موهامو کشید  تموم وسایل خونه  رو پرتم کرد من ب خاطر بچم بیدار نشه نترسه همه درد هارو تو دلم ریختم دیدم بچم بیدار شده مامان آب میخوام بهش آب دادم رفتم بغلش خوابیدم داشت خوابش می‌برد بعد شوهرم حرف می‌زد میگفت الان بچه خوابید  گمشی بیرون منم گفتم من برای تو اینجا نیستم برای بچمه پرید روم گلمو گرفت داشت خفم می‌کرد بچم بلند شد جیغ کشید گریه کرد ولم گرفت الان اینقدر گلوم درد میکنه نمیتونه نفس بکشم نمیدونم خدا اون بالا نیست چرا اینجوری میکنه درد هامو ب کی بگم آخه دلم میخواد خودکشی  کنم زندگی کثافت بارمو تموم کنم 😭😭

بجای خودکشی طلاق بگیر

تو الان مسئولیت دوتا زندگی به دوشته اگر خودتو بکشی بچت روهم کشتی

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری،میدونم من فقط بهت آسیب میزنم و عقل و منطق حکم میکنه بندازیم تو همون سطل آشغالی که ازش اومدم،میدونم هیچوقت عاشق نبودی...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون ی احمق بی منطقم؛) ی چیز بگم از شدت حماقتم شکه بشی؟من دیگه نمیتونم پروفایلتو چک کنم چون اینکه بخوام عکستو ببینم زیاده خواهیه،دیگه نمیتونم هر روز چتامونو بخونم چون همونم ازم گرفتی،دیگه نمیتونم به برگشتنت فکر کنم چون من ی عوضیم که هیچوقت تغییر نمیکنه و تو ازم اونقدر متنفری که...نمیدونم فقط میخوای هرچی مربوط به اون۹ماه تباه شده بوده رو نابود کنی...ولی میدونی،من هنوزم امید دارم،هنوزم برای تبدیل شدن به اون چیزی ک میخوای تلاش میکنم،ممکنه تو دیگه نخوایم ولی اینجوری با عذاب وجدان کمتری با بانی توی قلبم زندگی میکنم.                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

نمونه بارز ی حیوان 

تو که میشناسی منو روانیم🎶 تو بیا منو ببر عاشق تبانیم🎶از دست دادم تورو دیوونه شدم دیگه عصبانیم🎶 یهو چیشد دلت زده شد 🎶اونی که میمرد واست بده شد.❤Biliyor musun❤Böyle gülmezdim senden önce❤Böyle doğmazdı güneşBitirece❤tüm derdi kederimi bir bakışın❤Böyle atmazdı yürek❤Ah bir de dokunsan❤Yangınlar az gelecekAnlattım yokluğunu bilmem ki kaç geceye❤Hoşgeldin yazıma kışıma❤Kıyamamtek ❤damla gözyaşına❤Ölürüm sana bir şey olsa❤Ömrümden ömür gidecek.هر کس بخاطر ظلمی که بهت کرده، مستحق مجازاته!اگه ببخشیش، اونو ازحقش محروم کردی...🙃. خانندگی دوس دارم😢 ی دختریم ک عاشق رقص و موزیکه💟💟همیشه عشق باشد همیشه برکت باشگاه پرواز۶۵۰😍🌹شبکه دو🌹😍 من یک دختر ترکم😍یک دهه ۸۰ایم😎بردی دل از باور من❣ ای ترک غارتگر من ❣جانم بر لب من ❣ای دلبر دیوانه ی من❣https://harfeto.timefriend.net/16532135615792
خب تمیکین میکردی

متاسفم...

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری،میدونم من فقط بهت آسیب میزنم و عقل و منطق حکم میکنه بندازیم تو همون سطل آشغالی که ازش اومدم،میدونم هیچوقت عاشق نبودی...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون ی احمق بی منطقم؛) ی چیز بگم از شدت حماقتم شکه بشی؟من دیگه نمیتونم پروفایلتو چک کنم چون اینکه بخوام عکستو ببینم زیاده خواهیه،دیگه نمیتونم هر روز چتامونو بخونم چون همونم ازم گرفتی،دیگه نمیتونم به برگشتنت فکر کنم چون من ی عوضیم که هیچوقت تغییر نمیکنه و تو ازم اونقدر متنفری که...نمیدونم فقط میخوای هرچی مربوط به اون۹ماه تباه شده بوده رو نابود کنی...ولی میدونی،من هنوزم امید دارم،هنوزم برای تبدیل شدن به اون چیزی ک میخوای تلاش میکنم،ممکنه تو دیگه نخوایم ولی اینجوری با عذاب وجدان کمتری با بانی توی قلبم زندگی میکنم.                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
2050

عزیزم 😦😦

لعنت به مردا که اذیت میکنن زناشونو چی بگم والا😢

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏

هر کسی خودش تعیین میکنه چطور باهاش  رفتار بشه‌. اگه خودت رو در حد زندگی با ترامادولی میدونی بیشتر از این هم نصیبت نمیشه. خدا چکار کنه وقتی خودت مثل ادم های مظلوم نشستی هیچ کمکی به خودت نمیکنی

خب تمیکین میکردی

باشه شما بکن 😡😡

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
2292