2733
2734
سلام دوستان من بچم بدنیا اومد تشخیص در رفتگی لگن دادن حالا کمربند بستن بهش دلم کباب میشه وقتی میبینمش ولی اگه خوب بشه هر چیزی رو تحمل میکنم حالا میخوام ببینم کسی بوده مثل من که بچش خوب شده باشه
وقتی هیچ مشکلی سر راهم نبود میفهمم راهم را اشتباه رفتم دکتر شریعتی
راستش من که تجربه ای ندارم ولی الان عزیزم علم خیلی پیشرفت کرده ....مطمین باش حتما خوب میشه فقط باید تحمل کنی دوره های درمانی رو
گر می نخوری طعنه مزن مستان را... بنیاد مکن تو حیله و دستانرا **تو غره بدان مشو که می مینخوری... صد لقمه خوری که می غلام‌ست آنرا (خیام)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنون از وقتی بچم بدنیا اومده همش اشک ریختم تا الان که 36روزشه ولی اگه بدونم خوب میشه همه چیزو تحمل میکنم خیلی روزای بدی رو میگذرونم
کخیلی شایعه قبلا پوشک بزرگ می بستن که زودتر خوب بشه بنظرم الکی هم شده سعی کن ناراحت نباشی خودت روشاد کنی خیلی مهمه که اعصابتآروم باشه روزای سختیه ولی چشم روهم بذاری تموم میشه
CafeMom Tickers
سلام کیت کیت جون خدا رو شکر که خیلی زود فهمیدین

اصلا نگران نباش! برادر من الان 34 سالشه وقتی دنیا اومده دکتر چک کرده و گفته بچه سالمه و می تونه بره خونه! توی خونه مامان بزرگام فهمیدن پاهای بچه مشکل داره ، پیش 3 تا ارتپد رفتن همه گفتن سالمه تا اینکه چهارمی معاینه کرده و گفته بله بچه از هر دو لگن در رفتگی داره. یه بالشتک مخصوص و یه شلوارک سرهمی واسه برادرم می ده درست می کنن. بعد از اینکه پوشکش می کردن بالشتک رو می ذاشتن بین پاش و شلوارک رو پاش می کردن. برادرم توی 6 ماهگی کاملا خوب شد و بعدشم هیچ مشکلی نداشته . ورزش و کوهنوردی هم می کنه

نگران دردش هم اصلا نباش مامانم تعریف می کنه برادرم قبل از اینکه تشخیص بدن در رفتگی داره 12 روز فقط جیغ می کشیده، به محض اینکه این بالشتک رو گذاشتن بین پاش آروم شده و خوابیده و از اون به بعد راحت بودن

حالا این داستان مال 34 سال پیشه! الان که علم کلی پیشرفت کرده و همه چی ساده تر شده
Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Maternity tickers
2738
ممنون از همه دوستان اخه نگرانیم برا اینه که دکتر گفت با پوشک بزرگتر حل میشه ولی ایندفعه که دکتر رفتیم هیچ فرقی نکرده بود میترسم کمربند هم جواب نده
اگه خدای نکرده دیر می فهمیدی مثلا موقع راه افتادن بچه، دیگه کار زیادی نمی شد کرد، خیلی ها با جراحی هم درست نمی شن و پاهاشون کوتاه بلند می شه ، ولی زیر 6 ماه به راحتی قابل درمانه

فقط توی عشایر این مشکل دیده نمی شه اونم تحقیق کردن دیدن واسه اینکه بچه رو از روز اول می بندن روی کولشون، پاها کاملا از هم باز قرار می گیره و خود به خود جا می افته :) پس درمانش سخت نیست
Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Maternity tickers

نمی خوام نگرانت کنم ولی بعضی وقتام اگر مفصل از بین رفته باشه ممکنه تعویض مفصل لگن لازم بشه. شاید بهتر باشه به چندتا دکتر نشون بدی بد راجب به درمانش تصمیم بگیری من دخترمو بردم پیش دکتر احسان فلاح تو بیمارستان ارتش چون شوهرم نظامی بود ولی فکر کنم مظب جدا هم داشته باشه 66439865 این شماره رو ازش دارم. یه ویزیت بری بد نیست

2706