2733
2734
عنوان

اسنپ مزاحمم شد...

470 بازدید | 33 پست

دوساعت پیش باشوهرم بااسنپ اومدیم بعددیدم توواتساپ یکی پیام دادمجردی وفلان گفتم متاهلم پیام ندیدگف حروم شوهرت باشه و...بعدبلاک کردم...

دیدم همون اسنپیس ک زنگ زده ...

بنظرتو ن ب شوهرم بگم پیامشونشونش بدم؟؟؟ی جوونه بودوتاکوچمون اوردمون ومن اصلاچهرشوندیدم 

ادرس بلده میترسم.دوماهم باردارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
2728

ب پشتیبانی بگو

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔
2738

نه بابا مزاحم زیاده 

شر ب پا نکن حوصله داری بیخیال چکار میتونه بکنه 

مزاحما اینطورین هرکیو دیدن ی تیر میندازن گرفتن یانگرفتنش  براشون مهم نیس!

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿

مگه شماره ما برای اسنپ می افته 

پس چرا وقتی خودشون زنگ میزنن پیش شماره تهران رو داره 😐

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠
2706