2726
عنوان

کیش✈️🏖

547 بازدید | 38 پست

سلاممم دخترااا😍😍

من هفته ی دیگه میخوام برم کیش

هوای اونجا الان چطوره چی بپوشم ؟؟؟؟؟؟

کجاها برمم؟(تفریحی و رستوران و…)

اولین بارمه میخوام بیام کیش راهنمایی کنید

و اینکه قیمت لیاس اونجا چطوره موندم کم لباس لردارم که وزن چکدونم زیاد میشه اونجا خرید کنم یا گرونه همه چی بیارم؟؟🥲🥲🥲

منم‌ ببر 😂🤚

آرزویت را برآورده میکندآن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند✨                                          کلی فیلم ندیده داری📺، کلی کتابِ نخونده داری📚، کلی شهر نرفته🏙️، کلی خاطره ی نساخته🌀، کلی خوشحالی نچشیده 🙂و کلی زندگی نکرده داری🌱!غصه ی چیو و کیو میخوری؟!اونی که رفته؟!تو به تنهایی لایق رسیدن به تموم قشنگیایی دنیایی عزیزم 💞          نگران حرف مردم نباش خدا پرونده ای را که مردم مینویسند نمیخواند❤️می خواهی قضاوتم کنی؟کفش هایم رابپوش راه هایم را برو حالا قضاوتم کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم تصمیم داستم برم امروز که با قیمتای عجیبی روبه رو شدم 

با تور میری چقد شد ؟

اینجا دوهفته پیش نفری دو و نیم بود الان پنج تومن نفری😐

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 

طبق تجربه‌ی سالهای پیش هوا خوبه، لباس زمستونی لازم نیست، فقط شبا کمی سرد میشه

اصلاً فکر خرید نباش که ناامید میشی. کیش قدیما برای خرید خوب بود

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
منم تصمیم داستم برم امروز که با قیمتای عجیبی روبه رو شدم  با تور میری چقد شد ؟ اینجا دوهفته پ ...

من هتل گلدیس رزرو کردم از علی بابا واسه هفته دیگه ۴شب و ۵روز شد نفری ۳/۷۰۰

طبق تجربه‌ی سالهای پیش هوا خوبه، لباس زمستونی لازم نیست، فقط شبا کمی سرد میشه اصلاً فکر خرید نباش ک ...

یعنی مانتو اینا ببرم؟؟؟

شما کجاها رفتی کشتی تفریحی رفتی؟

با سلام

ب سلامتی ک خوش بگذره

لباس خیلی معمولی ببر چون آب و هوای الان کیش مثل فصل بهاره و لباس زمستانی زیادی نبر

خرید کردن هم اگر قیمت دستت باشه انجام بده

چون کیش خیلی گرون شد و اصلا تصوراتی رو ک در قبل بوده وجود نداره

تفریحاتش هم همون تفریحات آبی هستش ک کمترین قیمتش از 120 هزار تومان شروع میشه به بالا ک دفاتر پذیرش این سایتهای بازی آبی هم در اکثر پاساژها هستن و اگر از یه تعداد بازی به بالا رو خرید کنی معمولا تخفیفهایی هم شامل میشن

غذا و میوه هم ک کیش گرونه

2706