2726

زندگی یا درست زندگی کنی یا زندگی نکنی (جدا شی)

ما اولین باره حرفمونو ب خواهرشوخر گفتیم اونم ن حرف خودمونو.. گندهایی ک خودش زده بود ناراحتم کرده بود

میگفت تا ۳ سال اول زندگی من هییییچ بحثی با شوهرم نداشتم.. گفتم ن بابا بحث همه جا هست.. گفت اعتقاد ندارم. همش فتنه میکرد ک یعنی وای ب حال زندگیتون دعواتونو بقیه فهمیدن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وافعا شما چقد بحث داشتین ۵ سال اول زندگی؟

زیر سایه ی خانوادش همش بحث بود مال ما !! من که نمی بخشمشون هیچی نفهمیدم از زندگیم

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜

بحث چیز عجیبی نیس 

مهم اینه نتیجه ش قهر و این جور چیزا نباشه 

وگرنه همه ادما بحث میکنن دیگه 

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
زیر سایه ی خانوادش همش بحث بود مال ما !! من که نمی بخشمشون هیچی نفهمیدم از زندگیم

خواهرشوهرم فاتحه زندگیمونو خوند . میگفت من قبول ندارم میگن هوای بهار و دعوای زن و شوهر

۵ سال که نه ولی ۱ سال اول زیاااد داشتیم

ولی بین‌خودمون حل میکردیم و اصلا نذاشتیم کسی متوجه بشه

حتی اگه قهر بودیم و کسی میمومد یا جایی میرفتیم همه چیو میذاشتیم کنار 

کاملا آشتی میکردیم تا وقتی از خونه طرف بیایم بیرون یا طرفی ک خونمونه بره🤣😅بعد دوباره قهر قهر تا روز قیامت😂😂😂😂

سال اول زندگیمون چون دو تا نظر و افکار مختلف بودیم یه مقدار اختلاف نظر داشتیم که کم کم رفع شد و با هم یکی شدیم

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
2706