2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

استوری کسیو به خودتون نگیرید وجودداشته باشه خودش زنگ میزنه¡

دًٌٌٍَُِِّْلًٌٍَُِگًٍَُِیًٍََُِرًٌٍَُِمًٍٍَُِ اًٌٍَُِزًٍَُِ کًًٍََُِسًٌٍَُِيًٍَُِ کًٌٍَُِهًٍَُ مًٌٍَُِراًٍَُِ غًٍَُِرًٍَُقًًٍُْ خًٌٍٍَُِْوًٌٍَُِْدًٍَِشًٍَُّ کًٍَُِْرًٍَِدًٍَ اًٍَِْمًٍَٓاًٌُ نًٌٍُْْجٍَُْاًٍُْتٍَُِْمًٍُْ نًٍَُْدًٍُّْاًٍَُدًٍَْٓ:)
2738
مفهوم تیکه ش رو خلاصه میگم منظورش این بود که من آدم خوب و به یادموندنی هستم که هنوزم تو به یاد منی ...

از کجا فهمیدی ب تو تیکه انداخته خب..

میشه برام از ته دلت یه آرزوی قشنگ کنی و صلوات بفرستی:)♥
مفهوم تیکه ش رو خلاصه میگم منظورش این بود که من آدم خوب و به یادموندنی هستم که هنوزم تو به یاد منی ...

😐😂

مهم نه به معنای عزیز بودنا  وگرنه به قول شما کات نمیکرد این استوری خودپسندانه رو نمیذاشت 

ینی فکرشو مشغول کردی 

داره بهت فکر میکنه.شاید موضوع بعضی صحبتاش پیش دوستاش باشی 

این جوری 

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
از کجا فهمیدی ب تو تیکه انداخته خب..

(اغلب فکرمیکنیم اینکه به یاد کسی هستیم منتی هست برگردن آن شخص غافل از اینکه اگر به یاد کسی هستیم این هنر اوست نه ما

به یادماندنی بودن بسیار مهم تر از به یاد بودن است)

این متن بالا  رو گزاشته بود 

من به رل سابقم پیام دادم خیلی باهام سرد حرف زد جوری که آخرش گفتم ببخش مزاحم شدم بای

اونم بعد یه ساعت این متن رو گذاشت استوری

منظورش من بودم دیگه؟؟؟

(اغلب فکرمیکنیم اینکه به یاد کسی هستیم منتی هست برگردن آن شخص غافل از اینکه اگر به یاد کسی هستیم این ...

اگه تیکه باشه بتو

فکر میکنم منظورش اینه که تو رابطه تون خیلی آدم خوبی بوده و تو بهش بدی کردی

میشه برام از ته دلت یه آرزوی قشنگ کنی و صلوات بفرستی:)♥

خخخ منم درحال تیکه خوردن با استوری های رل سابقمم 

اون بلاکم کرده بود منم هیچ ن بش اس دادم ک چرا و.. محلشم نزاشتم ک انگار دیدم اص بلاکش کنم بعد یه هفته از بلک درورده هی استوری میزاره منم میبینم هیچی نمیگم داره جر میخوره خخ