2733
2734
عنوان

دیشب تاحالا از عشقم بی خبرم😔

307 بازدید | 13 پست

باباش بعد دوسال دیشب اومده شهرشون رفته بود دنبالش بعد اخرشب بهم پیام داد گفتم اومد گفت اره دوساعت پیش رسید بعد شب بخیزی گفتو دیگ پیامم نداده انلاینیش برا صب زود بود نتشم خاموش بود تا شب ولی دوتا تیک خورد پیامم ولی جوابمو نداده هنو.نمیتونم زنگ یا پیام رو خطش بدم بدلیلی ک نمیتونم بگم.ناراحتم ازش ینی ی دیقع وقت نداشتع پیام بده ک من دستم بنده مثلا نگرانم نباش.

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 

الهی 🥺❤️

یا الله .... . اللهم عجل لولیک فرج .... . صلوات برای ظهور منجی عالم بفرستید ..... . اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .... .           😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).              غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دارم از دل تنگی میمیرم دلم اشوبه اخه ما همیشه هرروز  حرف میزدیم حالا درسته سرش شلوغه ولی ینی صب زود تاحالا نمیتونس ی پیام بفرسع ک نگرانش نشم

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 
2731
دارم از دل تنگی میمیرم دلم اشوبه اخه ما همیشه هرروز  حرف میزدیم حالا درسته سرش شلوغه ولی ینی صب ...

پیام بده بگو نگرانتم

حتما دلیلی باشه میاد توضیح میده

این کاربر به علت کم خوابی، استرس، نگرانی، فشار درس، خانواده، جامعه، اطرافیان و سایر، از اعصاب و رفتار درستی برخوردار نمی باشد، از توقعات خود بکاهید.

چ حوصله ای دارین بخدا برای پسری ک هیچ نسبتی باهاتون نداره زندگیو برای خودتون تلخ میکنین

ازدواج ک کنین ب این روزاتون میخندین

کاش واقعا دغدغه‌ها اینجوری بودن⁦🚶🏻‍♀️⁩

شیمی😍⁦♥️⁩⁦🤲🏻⁩
2738
دارم از دل تنگی میمیرم دلم اشوبه اخه ما همیشه هرروز  حرف میزدیم حالا درسته سرش شلوغه ولی ینی صب ...

شاید نتونسته بزار بیاد ازش بپرس ببین دلیلش قانع ات می‌کنه این همه هم فکر بد نکن

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
اونوقت ببخشید این عشقتون چ نسبتی با شما داره؟شوهرتونه یا دوستتون؟

هف ساله باهمیم برا ازدواجیم ولی جور نشد بابام مخالف بود ن دوستمه نه شوهر

چیکارکنم 😢

نمیدونم عزیزم 

خیلی سخته میدونم 

تا فردا وایسا 

نشد زنگش بزن حتما 

یا الله .... . اللهم عجل لولیک فرج .... . صلوات برای ظهور منجی عالم بفرستید ..... . اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .... .           😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).              غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"
هف ساله باهمیم برا ازدواجیم ولی جور نشد بابام مخالف بود ن دوستمه نه شوهر

سعی کنید اگر که واقعا میخواید ازدواج کنید ازدواج کنید با هم و اگر هم مقدور نمیشه کات کنید

اون آقا و شما هیچ تهعدی به هم ندارید و دلشوره هاتون رو بهتره بزارید برای کسی ک حلال خودتون میشه و سعی کنید بیشتر از اینی ک هست خودتون اسباب آزار روح و روانتون و احساسات و عواطفتون رو رقم نزنید