2733
2734

خواهرم ی پسر ۸ ساله داره ی پسر یکساله 

دوباره باردار شده...🤕

امشب رفته بود سونو گفتن لخته خون پشت جنین هست و کیست داره ...

تو شهر غربت هست 

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دعا میکنم واسش

چون اطلاعات کافی ندارم

‎به هیچ وجه ازدواج موجب افزایش خوشبختی نه زن و نه مرد نمیشود.‎ یعنی شما اگر خوشحال و خوشبخت هستید ازدواج هم بکنید خوشحال و خوشبخت هستید.‎اگر خوشحال و خوشبخت نیستید ازدواج هم بکنید خوشحال و خوشبخت نخواهید شد.‎ازدواج دوای هیچ دردی نیست و مشکل گشای هیچ مسئله ای نیست.‎حداکثر این است که تا 3 ماه فرد را در شرایط تازه ای قرار میدهد ولی بعد به حالت قبلیش بر میگردد.زیرا خوشبختی موضوعی درونی است که در نگاه و باور ما وجود دارد و به واسطه ازدواج  و یا بودن با کسی حاصل نمی شود.💛
2738

عزیزم زن دایی من داشت استراحت مطلق بود ...دوستمم داشت تا ۴ماهگی خودش جذب شد ولی خیلی مراعات و استراحت داشت

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
هماتومه ..دفع میشه یا جذب میشه جای نگرانی نیست

اره گلم هماتومه ..اخه چون شهر غریبه کسی نیست پیشس با بچه ی ساله میشه استراحت کرد

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
عزیزم زن دایی من داشت استراحت مطلق بود ...دوستمم داشت تا ۴ماهگی خودش جذب شد ولی خیلی مراعات و استراح ...

اره همین استراحت و نمیتونه پسر ی ساله داره

الهی که هیچی نباشه خواهر بعد زایمان سوم فتق گرفته که اصلا نمیدونم چی هست

عزیزم منم نمیدونم ان شاالله زودتر خوب بشن

2706