2410
2553

نی نی سایتی های مهربون میشه برام دعا کنید ؟💔

این روزها حالم واقعا بده افسردگی گرفتم 😭😭💔💔

خواهشا برام دعا کنید 💔😭🙏

الهی صد برابرش رو خدا بهتون برگردونه 🌹

افسرده ی شوخ طبع                                                              من می‌سازم دنیامو یه نفره)

انشاالله مشکلت حل بشه🙏🏻

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم 🌹 التماس دعا 😭

برات مشکلت صلوات فرستادم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2456
ممنون عزیزم خیر ببینی  منم صلوات فرستادم برات

مرسی گلم🙏🏻🌷

صلوات فرستادم الهی خدا یاورت باشه گلم🌺💗

ممنون مهربون 

حاجت روا باشی .

منم براتون صلوات فرستادم

افسرده ی شوخ طبع                                                              من می‌سازم دنیامو یه نفره)
2714

ان شاالله خدا کمک کنه حال دلت خوب بشه به حق صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف .... .

التماس دعا .... . 

یا الله .... . اللهم عجل لولیک فرج .... . صلوات برای ظهور منجی عالم بفرستید ..... . اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .... .           😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).              غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"
ان شالله حاجت روا شی....اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ممنون عزیزم 

شما هم همینطور

منم براتون صلوات فرستادم

ان شاالله خدا کمک کنه حال دلت خوب بشه به حق صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف .... . التماس دع ...

ممنون  از دعای خوبتون .

براتون صلوات فرستادم 

حاجت روا باشید 

2706