2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببین چه رشته هابی میخاد زبان هم مخاد توروخدابمن بگو کجابایدبیام برای ثبت نام گروه

از اول تاپیک گفتم برنامه رو نصب کن عکس برنامه رو گذاشتم وارد برنامه میشی ایمیل رو وارد کن و رمزتو درست بزن بعد یه سری ادمک هست تو برنامه(یعنی گروه )اونجا گد گروه رو سرچ کن  کد گروه هم FWQX0

تیکر رسیدن به آرزوهای قشنگمه
دفترچه کجاست من ارشدزبانم ۳۷یزد‌ای خدایعنی میشه قبول بشم

دفترچه پارسال رو از گوگل دانلود کن امسال نیومده دفترچه گفتن این هفته حالا این هفته بیاد یا نه خدا میدونه

منم بچم کوچیکه 

منم پارسال با نوزاد خوندم

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
2738
بعدچی میشه رشته منم میخاد منابع ازکجابخرم

منابع هم اندیشه ۱ .زبان شهاب اناری و ادبیات مهر و ماه و هوش مسیح خواه.عمومیا تخصصیا هم دفترچه بیاد مشخصه

چی شد من سال اولیه میخوام امتحان بدم استرس دارم

قبول شدم الان سرکارم

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
وااای خوشبحالتتتت یعنی کیف میکنم یکی میاد میگه قبول شدم میگم حتما منم میتونم .موفق باشی 

حتماااا میتونی اگه تلاش کنی عزیزم.چرا که نه

پس تا پسرم خوابه برم بخونم .مبحث هوشم سخته یه کم  برام .دعا کن برام

دقیقا دخترم نه ماهش بود شبا تا میخوابید میرفتم سر درس تا صبح میخوندم.یادش بخیر

2706