2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سه تومن خیلی کمه

تازه بدون هتل و هواپیما گفتم

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
2728

عزیزم الان خیلی گرون شده

یه جنگش از ۱۵۰ شروع میشه

تفریحات آبیش ۲۰۰ به بالا

هتل که قیمتش گرونه سوئیت پیدا کنید مناسبتر میشه

در کل هزینه سفر کیش دیگه به صرفه نیست برید ترکیه ارزونتر میشه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
فقط بلیطش برا دو نفر رفت و برگشت ۴ تومنه

خب با تور برن که خیلی ارزونتره

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰

ببین هتل با صبحونه و ترانسفر و پرواز میشه سه تومن 

ولی هزینه کرایه تاکسی خیلی زیاده بعدم هزینه بازی ها زیاد شده 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
فقط بلیطش برا دو نفر رفت و برگشت ۴ تومنه

از کجا حساب میکنی دوستام دیروز رفتن بیلیط رفت و برگشتشون شده نفری 1100

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

من جنوبیم واسه کیش به جز بلیط رفت و برگشتت برای هرنفر بزرگ حداقل ۵تومنو در نظر بگیر 

آرمان❤آرتین❤روح الله❤(خودم میخوام تعلیق شم و هر زمانی بخوام خودمو مسموم کنم به نینی سایت و اینستا میرم)
2706