2726

تست بارداری بتا دادم امروز مثبت بود ،چون زیر دلم و کمرم درد مبکرد خواستم مطمعنشم جنین وصعیت نرمالی داره رفتم سونو دکتره تعجب کرد اصن هیچی ندید ،دوبارم با فاصله ی زماتی دوساعت امتحان کرد هیچی دیده نشد گفت مطمعنی بارداری؟

رفتم دکتر زنان برا دوهفته دیگه سونو نوشت ،کسی بودا همچین تجربه ای داشته باشه؟

مثل یک بادبادک فقط بایک نخ به این دنیا وصلم ،حال روحی خوبی ندارم این روزا، اگه حرفی زدم که بهت برخورد لطفا دلگیرنشو ازم :)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زود رفتی آخه...من هشت هفته تموم شد رفتم

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊

خیلی زوده الان

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰

بله چون زود رفتی ۸هفته قلب تشکیل میشه 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
خارج رحمی باشه که تو سونو مشخص میشه.

ن بابا من اخر لولم ترکید ۵ روزم خونریزی داخلی داشتم بازم نفهمیدن اخر بیمارستان با سونو واژینال تشخیص داد

دعا کنید زندگیمون خوب شه😔
2706