2737
2734

منم 4ساله متاهل شدم بچه دارم..ولی گهگاهی خواب اونیکه چن سال پیش باهاش بودم رو میبینم شاید در طول ماه 2الی3بار خوابشو ببینم..اصلا هم بهش فک نمیکنم..فقط چون همشهریمه میدونم مجرد موند هنوز و روز آخر گفت داغت تا ابد تو دلمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید تو این روز ها قرار تو خیابون یا جایی ببینی.من خودم وقتی تو خواب میبینم حتما تو خیابون میبینمش اتفاقی یعنی صد درصد میبینم.

دیوانه ها با خودشان حرف نمی زنند! آنها فقط تمام روز را به کسی که نیست،بلندبلند فکر میکنند...
2728
2738

من یه بار خواب دیدم خیلی باحال حرف زد زود قضاوت کرد ضچصبح خوابشو دیدم پریشون بود دروز بعد اومد ازرخواهی گفت عذاب وجدان داره

کاربر محترم تایپرم مشکل داره ایراد نگیر😬بهتر است سعی آن همیشه بهترین بودن در راه حقیقت باشد دیگران هرگز برای تو زندگی نمی‌کنند 🌿 زندگیت را پای آدم های پوچ و دروغ گو مزار . دنیایت را بر پایه حقیقت بساز تا پایه های سست ترمیم شوند . خود حقیقت را دوست بدار چرا که تو تنها شخص مهم زندگی خودت هستی ⁦^_^⁩. 

فک کردن بهش

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️