2726
عنوان

سینه ی کوچیک دیوونم کرده🥺

4259 بازدید | 144 پست

سلام خانومای گل. من مجردم ۲۴ساله.. یه دختر تو پرم تقریبا.شکم ندارم ولی باسنم توپره دوسش دارم.. ولی سینه هام نسبت به پایین تنه م خیلی کوچیکه.و این ارثی نیست چون خواهرام و عمه خاله اینا خوبه اندازشون ..چیکار کنم توروخدا راهکار مفید بدین ممنونتون میشم.. اعتماد به نفس ندارم اصلا. عمل ایناهم اصلا دوست ندارم

سایزت چنده

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برعکس توام و حتما بعد بچه ی دوم عمل میکنم میدم هاپو بخوره لعنتی اضافی رو😑🤦🏻‍♀️

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185
2728

الان همه میان میگن:

حالااا برای ما که بزرگه کجای دنیارو گرفتیم:/  

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

اهدای عضو اهدای زندگی یک دست ۸۵ دارم با هر سایزی عوض میکنم انقدر بدم میاد بزرگه فکر عملم اما پول ندارم فعلا

اینجیمه اورگیم بختیمیزقارادااولساکفنیمیز آق اولاجاخ🥺🥺🥺🥺🥺آنا کاش یوخویا گالایدون

چرا بدنت رو هر جوری که هست دوس نداری؟

تا حالا به این فکر کردی که فقط و فقط در دنیا از تو یک نسخه وجود داره

باید خودت رو با همه زیبایی ها و نقض هات دوس داشته باشی باور کن اصلش همینه

نه سینه بزرگ زیباست نه سینه کوچک اینا قط معیارهای سیلقه ای مردمه

زیبایی دوس داشتن خودته 

تو رو خدا خلق کرده تمام وجودت رو میتونی خودت رو دوس نداشته باشی؟!

کم یا زیاد بودن این شیب های بدن فرقی نداره مهم اینه که هر کسی با نفر دیگه فرق داره

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
خب پسرا سینه‌کوچیک دوس ندارن😭😭

عههه کی گفته اینو جوک ان اونا بابا

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
خب پسرا سینه‌کوچیک دوس ندارن😭😭

تو چکار ب پسرا داری دختر 😂  خودت خودتو دوس داشته باش

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
2706